2-3 aydır geçmeyen sol kasık ağrısı lütfen yardım

Renkliruyalar88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2022
283
120
Merhaba hanımlar size birsey danışmaj istiyorum belki benim gibi olanlar vardir ve bir çare bulmamada yardimci olunabilir diye ümidediyorum. Benim 1 senedir düzenli olab adetim bu sefer 2 buçuk ay kadar gecikti bende adet gecikmesindendir diye yaşadığım sol kasık ağrısını idare ettim. Gebelik yok. Sonunda nihayet adet oldum hadi ondandir demeye devam ettim kadin doğuma da gittim bizlik sorunun yok dediler lakin adett bitti kasik ağrım tam bi kaç gün durdu derken bugun yine başladı. Otururken yürürken hiç farketmiyor sanki adet olucakmisim gibi agri giriyor bastirinca bile ağri oluyor ve bazen sol kasığından hafifiten bacaga be kalçaya vurduğu oluyor şuan yazarken bile sancim var. Hangi alana gitmeliyim nedir bu bilemiyorum lütfen bana bi akıl verin ne olur çok sıkıntıdayım.

Merhaba inşallah değildir ama kasık fıtığı olabilir belki. Genel cerraha gidebilirsiniz. Ortopedi ve travmatoloji ye de görünebilirsiniz, belki farketmeden yaptığınız bir hareket sebep olmuştur. Umarım ciddi bir şey çıkmaz, geçmiş olsun

Merhaba bende de benzer bir ağrı var,sol tarafta yanıma da vuruyor sağda hemorajik kist var ama ağrım solda,ayrıca tüm batın ilaçlı tomografi çekildim hiç bir şey cıkmadı,asla gecmiyor kaç aydır var bu ağrı bende

X