2 buçuk yaş aşırı hırçın lık

Ayyy dur dur hatta sizinki geç başlamış gözü kör olasıca krizleri bizde daha önceden başlamıştı birde ne 1 senesi Allah aşkına ya 🥺 Birde oğlum şuan 4 yaşında 2 senedir sadece yere oturuyoruz yatağın yanına öyle tek başına uyuyor ama hala gece uyanıp beni çağırıyor ve bu durum asla değişmiyor . Milletin çocuğu sabaha kadar uyuyor benimki mız mız

Ayyy dur dur hatta sizinki geç başlamış gözü kör olasıca krizleri bizde daha önceden başlamıştı birde ne 1 senesi Allah aşkına ya 🥺 Birde oğlum şuan 4 yaşında 2 senedir sadece yere oturuyoruz yatağın yanına öyle tek başına uyuyor ama hala gece uyanıp beni çağırıyor ve bu durum asla değişmiyor . Milletin çocuğu sabaha kadar uyuyor benimki mız mız
ya acaba neden böyle oluyor önceden böyle sendromlar felan yokmuş eskiler hep öyle der şimdiki zamanın çocukları bir tuhaf gerçekten allah uzun ömürler versin çocuklarımıza ama nasıl düzelecekler bilmiyorum :KK43:

Arkadaşlar ben çocuğuyla kafayı bozmuş psikolojisini düşünmekten kafayı yemek üzere olan bir anneyim 25 yaşındayım genç anneyim bilinçliyim çok araştırma yapıyorum ama birde burada sormak istedim çocuğum üç gecedir çok zor uyuyor zaten geç yatmaya başladı iki üç gecedir 2 gibi kalkıyor bağıra bağıra ağlıyor yeri gösteriyor annemle ikimiz soruyoruz ne İstiyorsun göster diyoruz veya sarılıyoruz ama izin vermiyor tekmeliyor bağırıyor yani o kadar bağırarak ağlıyor ki komşular duyuyorsa bu çocuğu dövüyoruz sanır öyle içli ve bağırarak ağlıyor sonra susuyor bi tekrar başlıyor yaklaşık bir saat böyle ağlıyor hasta burnu tıkalı ondan mı kaynaklı bilemiyorum ama sinirlerim bozuldu bende oturdum ağladım onunla birlikte gece inanır mısınız sabah işe gidicem uyku asla alamıyorum oyun terapisine götürmeyi düşünüyorum benim gibi asabi hırçın kız çocuğu olanlar var mı varsa nasıl bir yol izlediniz fikir verin lütfen işe sabah gidip akşam 9 da çıkıyorum çok ilgilenemiyorum eve gidince çünkü zaten yorgun oluyorum birde uyku saati şaşmasın diye uyutuyorum az vakit geçirip ondan mı bilmiyorum.
Benim oğlumda 30 aylık. 2-3 aydır erken uyutamıyorum öğle uykusu bıraktırayım dedim dayanamayıp uyuyakalıyor kucağımda ve aşırı hırçın hareketli. 2 yaş sendromu sanıyorum bazı günler çok daha zorlayıcı oluyor.

Benim oğlumda 30 aylık. 2-3 aydır erken uyutamıyorum öğle uykusu bıraktırayım dedim dayanamayıp uyuyakalıyor kucağımda ve aşırı hırçın hareketli. 2 yaş sendromu sanıyorum bazı günler çok daha zorlayıcı oluyor.
Allah yardımcımız olsun bacılar zor gerçekten benimki banyo çok severdi şimdi çok zor giriyor uyku düzeni vardı en geç 10 da uyurdu şimdi uyumak istemiyor uyumuyor

merhabalar 2,5 yasında oğlum var biraz daha küçükken öğlen hiç uyumadığında gece böyle olurdu buna gece terörü deniyor bir araştırın isterseniz . Sizinki de o olabilir

X