2. El Az Kullanılmış Çekyat

sosyologum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2013
41
11
Az kullanılmış temiz bir çekyatım var, evimin dar olması ve bebek odası yapacak olmamız sebebiyle eşimin çalışma odasını boşaltıyoruz. koyacak başka bir yer olmaması sebebiyle satmak zorundayız ne yazık ki. kırmızı süet oldukça modern bir çekyat ilgilenen olursa özelden yazabilir. ankara'da yaşıyorum. öğrenci bekar hatta yani evliler için bile misafirlerini rahatça ağırlayabilecekleri şık bir çekyat...sıfırı 900tl biz 400tl ye vermeyi düşünüyoruz kargo alıcıya aittir.

Eklentiler

• IMG_0431.jpg
    IMG_0431.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 188
  • IMG_0432.jpg
    IMG_0432.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 157
karsı taraf bu cekyatı alırsa ne kadar kargo öder acaba onu dusunuyorum da

Umarım arabasıyla taşıyıp para ödemek zorunda kalmıycak birisi çıkar tabiki. Çok yüksek olursa fiyatından düşerek te bir şekilde ayarlama yapmaya çalışırızbakalım nasip işi. en kötü odaya göre konsept yapıp gardolap almaktan vazgeçicez :))

Umarım arabasıyla taşıyıp para ödemek zorunda kalmıycak birisi çıkar tabiki. Çok yüksek olursa fiyatından düşerek te bir şekilde ayarlama yapmaya çalışırızbakalım nasip işi. en kötü odaya göre konsept yapıp gardolap almaktan vazgeçicez :))
anladim canim sen bunu elden bulundugun sehirden birine satmaya calis yoksa kargo feci yani :)

İnş Ankara'da olduğumu o yüzden belirttim. Bakalm 1 ay içinde oldu oldu olmadı kendime göre oynamalar yapıcam artık üzerinde :) yeni evliler gaza gelip çok eşya almamalı 1 oda boş kalmalı ilerisi için tecrübe etmiş bulunmaktayım :KK43:

X