2.tüp bebek dondurulmuş transfer

Selam yok bende yok , benim ilk denememde olmuşdu rahım dinlendirme süreci, ama ilk denemde lucrın vurmadım , çunki doktorum başka idi , başka tedavi uygulamışdı

Merhaba arkadaşlar beni tanıyanlarınız var ilk taze transferim negatif olmuştu kendime geldim bismillah dedim 5 tane 5.gün embriyom var adetim bitti doktora gittim alttan baktı temiz dedi hormon baktı onlarda normal çıktı yarın femara başlayacagım 5 gün kullanıp kontrole gideceğim sohbet etmek isteyenleri bekliyorum Allah yardımcımız olsun
2 kez taze transfer ve olumsuz sonuç sonrası 3. De dondurulmuş embriyo ile şuanda 2 buçuk yaşında bir oğlum var Rabbim güzel haber almayı nasip etsin.

Merhaba arkadaşlar beni tanıyanlarınız var ilk taze transferim negatif olmuştu kendime geldim bismillah dedim 5 tane 5.gün embriyom var adetim bitti doktora gittim alttan baktı temiz dedi hormon baktı onlarda normal çıktı yarın femara başlayacagım 5 gün kullanıp kontrole gideceğim sohbet etmek isteyenleri bekliyorum Allah yardımcımız olsun
Merhaba bana da salı günü saat 22:00'de başlamam söylendi ikişer tane içeceğim sonra önümüzdeki pazartesi kontrolüm var bakalım hakkımızda hayırlısı 🥰🤲🏼

X