Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 2 40,0%
  • erkek

OY: 2 40,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 20,0%

• Ankete Katılan
    5
Merhaba Anneler ben Perşembe günü beta değeri 1318 çıktı sonra cumartesi tekrar verdin 1368 çıktı doktor dış gebelik olabilir dedi pazarteis tekrar gel dedi yaşayan var mı 5 haftalık gebelikteyim
Maalesef canım, ya kimyasal gebelik yada dış gebelik olabilir dış gebelikse ilaçla düşürülüyor sürekli beta takip ediliyor bu süreçte

Yazması lazım hem hangi bakteri oldugu hem de hangi ilaçlara duyarlı oldugu o bakterilerin. Belki doktorun ekranına düşüyordur
Belki de, yarın bi hastaneyi arayayım olmadı
Idrar yolu enfeksiyonunuz varsa yaban mersini yiyebilirsiniz, ben hatta hapini da kullaniyorum iyi geliyor sonucta bitkisel icinde baska hicbirsey yok . Doktorunuza da danisabilirsiniz. Cocuklugumdan beri cektigim icin ara ara onlem aliyorum😅
Az önce almıştım yaban mersini, iyi olmuş bari ☺️

Ben çarşamba kan verdikten sonra tekrar vermedim, umarım artıyordur. Sağlık ocağı bakmıyor özeldeki doktor da hiç ver demedi. Bakalım 🙏🏿

Selam kızlar sanırım bende aralıkta doğurucam sat 13 mart kaç haftalık falan gitmedim doktora sadece ilk öğrendiğimde bi baktırdım evet gebelik var dedi o kadar. Herkse hayırlı olsun.

X