22 yaşında ağır su çiçeği geçiriyorum acil yardım edin?

onemlyn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
1
0
22
Merhabalar 2 gün önce ateş, eklem ağrıları iştahsızlık ileberaber yüzümde ve vücuda kabarcıklar çıktı . Acı eşiğim yüksektir ama bu hastalıkla beraber uykumda çığlık feryatlarla uyandım . Hastalığın belirtilerinden yarım gün önce ( duygu durumumu etkileyecek önemli şeyler yokken) anormal öfke kontrolsuzlukleri başladı , sinir krizi geçiriyorum resmen . Kusma , göz kararmaları oldu ve hala hepsi devam ediyor . Acile gittim bu gün su çiçeği dedi parol , iburamin cold ,allersert 10 mg gibi komik ilaçlar yazıp gönderdi bende bunu sorgulayacak durumda değildim. Kullandım 4 saat falan rahatladım yarı yarıya sonra yine devam ve işin kötüsü bu ilaçları sadece günde 1 tane almam elzem fazlası taşikardi. Şuanda yine kaşıntılarım nüksetti ( öyle bir kaşıntı ki anlatamam ağrılı , yanmalı batmalı ve hiç durmayan ve kaşımak yasak ) ve ben öfke krizi geçiriyorum evde tek başıma şuan . Ne yapacağım suan uyku uyuyamıyorum ( uykumda istemsiz kasıyorum ve daha kötü ağrıyorlar ) lütfen yardım edin nasıl rahatlayacağım nasıl kendime bakacağım suan ?

X