23 haftalık gebelik kasık ağrısı

Zenize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2022
393
143
Merhaba arkadaşlar 23 haftalik hamileyim iki gundur kasık ve bel ağrım var bugun daha cok gecmedi adet sancısı gibi ilk gebeligim ve bebek asagida hep kasigimin orda hareket ediyor normalmidir Gebelik haftası 23+1

Merhaba, ben de 22+5 teyim son günlerde kasık ağrıları ve aşağıda olmasından dolayı endişeliyim. Sizin nasıl oldu durumunuz? Ağrım çok, daha evvel de ağrım olmuştu ama o zaman aşağıda değildi ve bu kadar değildi, her şey normaldi. Kanama olmadığı sürece normal duruyor, biraz gözlemleyelim dedi. Siz ne durumdasınız?

Merhaba, ben de 22+5 teyim son günlerde kasık ağrıları ve aşağıda olmasından dolayı endişeliyim. Sizin nasıl oldu durumunuz? Ağrım çok, daha evvel de ağrım olmuştu ama o zaman aşağıda değildi ve bu kadar değildi, her şey normaldi. Kanama olmadığı sürece normal duruyor, biraz gözlemleyelim dedi. Siz ne durumdasınız?
Ben 3 gun yattim hastanede suyum azalmış ondan olmuş

Çok geçmiş olsun, şimdi nasılsınız? Benim de ağrım geçmiyor, doktor kontrolüme de 2 hafta var. Yurtdışında olduğum için bekliyorum şimdilik. Umarım kötü bir şey yoktur diyorum ama gideceğim sanırım.

Çok geçmiş olsun, şimdi nasılsınız? Benim de ağrım geçmiyor, doktor kontrolüme de 2 hafta var. Yurtdışında olduğum için bekliyorum şimdilik. Umarım kötü bir şey yoktur diyorum ama gideceğim sanırım.
Teşekkür ederim uzun zamandır girmiyordum siteye yeni gördüm beni 3 gun yatirdilar bebegin suyu azalmis bol bol havuc suyu içiyorum kebdim evde makinada sıkıyorum gecen hafta gittim kontrole ve dr ne kullanıyorsan devam et suyun çoğalmış dedi siz ne yaptınız gittiniz mi hastaneye kac haftaliksiniz

X