292.3 Beta HCG Kaç Günlük Olur?

bipolar_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2018
10
2
28
6 Mart 2024'te Beta Hcg negatifti bugün yanı 26 Mart 2024'te Beta Hcg 292.3. Sevgilimle 11 Martta birlikte olduk. Bu mümkün olabilir mi? 17 günlük gebelikte beta hcg 292.3 çıkabilir mi? Çoğul gebelik olma ihtimali var mı?

6 Mart 2024'te Beta Hcg negatifti bugün yanı 26 Mart 2024'te Beta Hcg 292.3. Sevgilimle 11 Martta birlikte olduk. Bu mümkün olabilir mi? 17 günlük gebelikte beta hcg 292.3 çıkabilir mi? Çoğul gebelik olma ihtimali var mı?
Degeriniz yuksek degil ki ikiz gebelikmi istiyodunuz ? Yeni bi gebelik belli ki degerinizden

Sorun şu 3 haftalıkken bu değer normal mi? İnternete baktığımda 292 4-5 haftalık diyor. Ama 11 Mart'ta birlikte olduk. Erkek arkadaşım başkasından şüpheli.

Bı de şimdi kanama başladı. Hafif hafif kanıyor. Kadın doğuma gidiyorum randevu aldım. Hamileyken kanama olur mu ki?

Adet tarihimi de bilmiyorum offff :KK43: nasıl ispat edicem bilemedim.
İspat bekleyen birine neden böyle bi çabaya giriyosunuz ? Ne gereksiz bi tepki bu ne demek şüphe etmek böyle bi durumda. Ayrıca normal şartlarda hafta hesaplamasında regl olduğunuz ilk gün de gebe sayılıyosunuz. O sebepten gün bazında bakmayın buna

Peki şeyi sorayım. 11 Mart'ta hamile kalan birinin 26 Mart'ta bu denli bı ölçü göstermesi mümkün mü?
Mümkün, tasvip etmesemde açık ilişki falan yaşamıyorsaniz sizden şüphelenen biriyle ciddi ciddi devam ediyor oluşunuzu sorgulayın bence. Bide bu heriften çocuk yapmak ne bileyim. Amacım hayatınızı yargılamak değil, mutlu ve güçlü bir kadın olun lütfen.

Gebeliğin 4.haftasında 5-426 arası değer beklenir. 4.haftası dediğimiz de aslında sizin ilişki yaşadığınız tarihten ortalama 2 hafta sonrasıdır. Çünkü hamilelik ancak yumurtlamadan 14 gün sonra net olarak belli olur ancak hafta hesaplanırken son adetin ilk tarihi baz alınır. Yani size göre 2 haftalık olması gereken bebek tıpta 4 haftalıktır. Sizin dingil 15 gün olduğu için muhtemelen internetten 3.hafta değerine baktı. Bu ilişki yaşayıp es kaza 8-9 gün içinde hemen kan verip öğrenenler için geçerlidir.

O sevgilinizle diyaloğunuzu kesin. Bu bir hakarettir.

Selam. 2 gün gecikme ile test sonucum 1143 çıktı. Son regl günüm 15 mart. Acaba geçen ay üstüne görmüş olabilir miyim. Çünkü 3 4 haftalık gebelikte bu kadar yüksek olmuyor diye biliyorum

X