3 aylık Bebeğim…

sesarela

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2023
28
12
34
Merhaba arkadaslar,

lohusa depresyonu oldugumu gecen ki konuda anlatmıstım. Allaha sükür daha iyiyim ama tamamen atlatamadım maalesef..
bu konuda bana destekleriniz icin cok tesekkür ederim ♥️
Ben maalesef her duygusunu en dipte yasayan biriyim yani sevimcimi de üzüntümü de asırı yasayan biriyim ortam yok. Maalesef diyorum cünkü bu hic iyi bi huy degil. Bunu da bu yüzden yazıyorum cünkü bi kac haftadır iyiydim ama bebegim bu uyku problemi yine beni dibe cekti ve anneligimi sorgular oldum…
Bebegim allahım bagıslasın 3 aylık oldu 3 aya kadar aksamkarı uyjuya dalmakta bi sorun yoktu ama günlerdir mahvolduk karı koca. Her aksam aynısı saat 16 dan sonra asla uyuyanıyor ve 19 a kadar sürekli huysuzluk ediyor ne yaparsak yapalım uykuya dalamıyor sonra saat 19 oluyor aksam uykusuna dalmakta zorlanıyor ve uyuyana kadar aglıyor herseyi deniyoruz esimle bi o alıyo kucagına bi ben bebegimle komusuyoruz ninni acıp söylüyoruz slinge koyuyoruz hafif sallıyoruz ama yok ne gazı var ne ac ne altı kilri ne baska rahatsızlıgı yok cok sükür. Sadece uykuya gecis büyük problem. En sonunda yarım saat 1 saat kucagımızda aglayarak uyuyor doktora götürdük ebeye gösterdik hersey yolunda ama gercekten anlayamıyorum.. biliyorum karsılastırmamak gerek ama elimde olmuyor bazen büyük oglum da hersey farklıydı aksam uykusuna sorunsuz dalan bi bebekti elbet arada aglardı ama her aksam degil. Bu durumu yasayan var mı? Varsa ne mdr sürdü yada nasıl üstesinden geldiniz? Her aksam saat 19 a yaklastıgında artık tedirgin oluyorum. Cünkü iki gün önce tam 2,5 saat ugrastım uyutmak icin ve oglum aglamaktan sesi kısıldı kıpkırmızı oldu cok üzüldüm kahroldum 😢
Lütfen önerilerinizi yazın her aksam dayanamıyorum aglamasına…
Okudugunuz icin teşekkür ederim.

Başında ayetel kursi bakara suresi aç hersek tıbbi değildir manevi dır benim kızımda öyleydi zaten bebekken huysuz olanlar büyüdüğünde çok sessizdir bnm kız şahsen öyle sessiz (fakat bnm kızımda 4 aylıkken kalp rahatsızlığı ortaya çıktı anjiyo falan ameliyat şuan şükür iyi birde iç hastalık doktoruna goturebilirsin allh korusun olmasın öyle birseyde

Bende doktora götürdüm ama kimse anlayamadı şükür karşıma özelden bir doktor çıktı üfürüm dedi bizde hemen kalp hastanesine goturduk

X