30. İstanbul Tüyap Kitap Fuarı

Duygu.C

CDarkness
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2007
7.816
2
36
Zaman: 12 Kasım, 11:00 - 20 Kasım, 20:00
Yer: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
E – 5 Karayolu Üzeri, Gürpınar Kavşağı
Büyükçekmece, Turkey

Tel : 90(212) 867 11 00 - 867 12 00
Faks : 90 (212) 886 93 99
Internet: TYAP istanbulbookfair.com

GİRİŞ ÜCRETLERİ

İstanbul Kitap Fuarı, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından düzenlenen 21. İstanbul Sanat Fuarı ile eş zamanlı gerçekleştirilmektedir.
Girişin öğrenci, öğretmen ve emeklilere ücretsiz olduğu fuarların giriş bedeli 5tl’dir.

SERVİS BİLGİLERİ

FUARLARA ULAŞMAK ÇOK KOLAY...

1. TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ'NE
FUAR SÜRESİNCE GEÇERLİ ÜCRETSİZ SERVİSLER

ANADOLU YAKASINDAN GELENLER İÇİN
BAKIRKÖY DENİZ OTOBÜSLERİ İSKELESİ OTOPARKI

Geliş: 10.00 - 16.00 saatleri arasında her yarım saatte bir hareket edecektir.
Dönüş: 14.00 - 19.00* saatleri arasında her saat başı hareket edecektir.

Otobüs son hareket saati Hafta içi 19.00 - Hafta sonu 20.00 olacaktır.
* 20 Kasım 2011 günü fuar alanından son otobüs hareket saati 19.00 olacaktır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

METROBÜS İLE GELENLER İÇİN
AVCILAR METROBÜS SON DURAK

Geliş: 10.00 - 17.00 saatleri arasında her 15 dakikada bir hareket edecektir.
Dönüş: 13.00 - 19.00* saatleri arasında her saat başı hareket edecektir.

Otobüs son hareket saati Hafta içi 19.00 - Hafta sonu 20.00 olacakt›r.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BÜYÜKÇEKMECE - FUAR ALANI SEFERLERİ

ECZANE- BÜYÜKÇEKMECE ANA ÜST GEÇİT-FUAR ALANI
duraklarından 11.00 - 13.00 - 15.00 saatlerinde yapılmaktadır.

Fuar alanında dönüşler 16.00 ve 18.00 saatlerinde yapılacaktır.

HAFTA İÇİ

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ (Fındıklı)
Geliş: 10.00 - 13.00
Dönüş: 16.00

2. İETT OTOBÜSLERİ HAREKET NOKTASI VE SAATLERİ

Durak Yeri Fuar Süresince geçerli hareket saatleri
Avcılar Metrobüs
Son Durağı Fuara Geliş
10.30 / 16.00 arası
Fuardan Dönüş*
13.00 / 19.00 arası

Fuar süresince İETT otobüsleri, metrobüs noktasından on beş dakika arayla hareket edecektir.
- Avcılar hareket noktasından, 1 bilet (tam / indirimli) geçerlidir.

İETT önceden bildirmeksizin hareket yeri ve saatlerini değiştirme hakkına sahiptir.

METRO İLE GELENLER İÇİN
3. TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ'NE YENİBOSNA'DAN ULAŞIM
- Yenibosna'dan Büyükçekmece - Çatalca - Silivri otobüsleri ile fuar alanına ulaşılabilir.

Yarın Fuar Başlıyor giden var mı?
Katılımcı yazar listesine siteden bakabilirsiniz.
Benim bekledğim yazarların çoğu 19 Kasım'da fuarda olacak bende kitaplarımı imzalatmaya gideceğim.
Evet var mı giden?

Son düzenleme:
ben de tam başlık var mı diye bakıyordum ki biri benden önce davranmış :) elinize sağlık.. kesinlikle kaçırmamak gerek.. ben de gidiyorum ama pazar günü.. benim yazarlarımın da pazar günü imzaları :)

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar dün gittim harika indirimler süper elim kolum dolu geldim :KK52:
dün tuna kiremitçi nin imza günü vardı.bugünde ical aydın var dün gittiğme biraz pişman oldum açıkçası.bu arada artık imzalar imza salonunda yapılcak dendi ama öle değil.yayın evlernin stantlarında oluyo.tuna kiremitçiyi yarım saat imza salonunda bekledim doğan kitap standındaydı.çok tatlı birisi kendileri :KK16:
sitenin sayfasında imza listesi var ama ona takılıp kalmayın çünkü orda yazmaan çok yazar var :KK53: bu arada ece vahapoğlu imza gününü iptal etmiş bilginize.servis imkanı harika.ben 11e çeyrek kala tüyapa girdim 6ya çeyrek kaal çıktım o derece sergiyi gezemedim bile :KK50:

Ben de dün gittim. Çook güzel vakit geçirdim, bir sürü kitap aldım:KK16: Sadece oranın havasını almak için bile gitmeye değer bence. Yüzlerce yayınevi, binlerce kitap bir arada. Sevdiğiniz yazarlarla tanışma imkanı ve indirimler de fazladan cezbediyor. İstanbul'da yaşayanlar kaçırmasın! Fazla reklamını yapmış gibi oldum, ama ben yıllardır her sene gitmeye çalışırım, yılın heyecanla beklediğim bir zamanıdır. İstanbul dışında da yaşasam fuar zamanı gelmeye çalışırdım sanırım. Şimdi bile diğer şehirlere gidesim geliyor, bu sene ayarlayığ gitmeye çalışıcam bursa ve izmire:KK9:

kesinlikle kaçırmamak gerekiyor. ben de katıldım çok şükür bu sene de... çok güzel indirimler vardı yine... insanın aldıkça alası geliyor. ama frenlemek de lazım :) istanbul dışındakilere daha önce gidemedim ama bu sene onlara da gitmeyi düşünüyorum inşallah.. gitmeyenlere şiddetle tavsiye edilir :)

2 gecedir rüyalarımda hala tüyaptayım :KK52::KK52:
dün kitaplığımı tekrar düzenledim o kadar kitabı sığdırcak yer bulamadım :44:
kitaplarımın yeni bi kitaplığa taşınma vakti gelmiş :KK9:

bende nihayet yarın gidiyorum.
Gidenleri görünce daha bi sabırsızlanıyorum.
4 yıldır hiç kaçırmadım fuarı. Yazarlarım yarın fuarda olacagı için sona kaldım umarım dona kalmam :)
Kitap listemi de yaptım, hadi bakalım. Kaçta girip kaçta çıkıcam :)

ben 11 e çeyrek kala girdim 6ya çeyrek kala çıktım valla bide ilk gün gittim yoğun değildi :KK52:
canım yarın baya imza günü var.artık imza salonu dediler ama yine yayın evleri kendi standında imzalar haberin olsun :KK34:

ben 11 e çeyrek kala girdim 6ya çeyrek kala çıktım valla bide ilk gün gittim yoğun değildi :KK52:
canım yarın baya imza günü var.artık imza salonu dediler ama yine yayın evleri kendi standında imzalar haberin olsun :KK34:

uuuu nefis, bende o kadar kalırım diye tahmin ediyorum :))
Ayraç kolleksiyonum var bi de, yarın talan edicem fuarı talaan :))

uuuu nefis, bende o kadar kalırım diye tahmin ediyorum :))
Ayraç kolleksiyonum var bi de, yarın talan edicem fuarı talaan :))

valla çoğu yer istediğinde veriyo sinir oldum :KK15:
ama ben yüzsüzlük yaptım valla ayraçta alabilirmiyim dedim :KK52::KK52::KK52:
okunmayı bekleyen kitaplarım var ama daha okuyamadım :26:

valla çoğu yer istediğinde veriyo sinir oldum :KK15:
ama ben yüzsüzlük yaptım valla ayraçta alabilirmiyim dedim :KK52::KK52::KK52:
okunmayı bekleyen kitaplarım var ama daha okuyamadım :26:

önümüzdeki fuara kadar okursun tatlım merak etme :))
benim de okuyamadıklarım var hala

c.tesi gunu 2 de ıcerı gırdım 3,5 da cıktım. ellerim o kadar agırdı kı artık hareket edemedım mecburen bakmadan cıktım. Zaten bakılacak gıbı de deıldı, resmen duyan gelmıs durumu vardı :) Ellerinde bebek arabalarıyla bırlıkte gelenler mı dersınız, tezgahı kendı mallarıyla dolu sanarak yarım saat basında dıkılıp kımseye yer vermeyenler mı... artık nyse atlattık bu yılı da cok sukur :)

X