32 hafta bebek kiloları

ibtug

Guru
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2012
36
18
Merhaba sevgili anneler
31+4 haftalik hamileyim, 8 gün önce bebeğim 1780 gr iken bugün 1800 cikti, doktorum gelisimin kilo anlamında çok yavasladigini soyleyebilrz dedi, en fazla 3100 civari olur falan dedi. Normalde 1 hafta önden giden bebek şimdi 8 gündür neredeyse hiç kilo almamış, kafama çok takıldı, sizlerin nasil gelişimleri

Haftası için 1800 çok düşük bir kilo değil gayet normal ama 8 günde hiç almaması anormal. Acaba öncekini yanlış mı ölçtü?

Önceki yanlış değildir diye düşünüyorum, cunku 3 haftada bir kontrole gittim hep, her seferinde olması gerekenden ileride olduğunu neredeyse 10 gün ileride olduğunu söyledi hep, simdi yerinde sayması üzdü beni, plasenta ve suyu çok iyi dedi , neden hiç kilo almaz ki ya, cumaya kdr beslenmeme daha çok dikkat edip başka bir klinik kadin doğumcuya gidicem kontrol amaçlı, cok taktım kafama

Önceki yanlış değildir diye düşünüyorum, cunku 3 haftada bir kontrole gittim hep, her seferinde olması gerekenden ileride olduğunu neredeyse 10 gün ileride olduğunu söyledi hep, simdi yerinde sayması üzdü beni, plasenta ve suyu çok iyi dedi , neden hiç kilo almaz ki ya, cumaya kdr beslenmeme daha çok dikkat edip başka bir klinik kadin doğumcuya gidicem kontrol amaçlı, cok taktım kafama
Başka doktorda baksın.Banada bir ultrason suyun az dedi.Detayli utrasonda suyun falan az degil her şey normal demişti.

Canım 32 haftada 2200 gram dedi 33 de gittim tam 7 gün sonra 2280 gibi bi değer söyledi önceden oğlum haftada 250 300 gram alıyordu bi anda az aldı. Dediğin gibi 2 hafta öndeydi dedi ki haftasıyla uyumlu. Ama benim plasentam erken yaşlandı... Doktorum önemli olan bebeğe giden kan akışı dedi. Bu hafta çok dikkat ettim yediklerime tekrar gideceğim bakalım almış mı

Doktorum 32.gaftada bebegım 2300 cıktıgı ıcın en fazla 2800 dogar bu demıstı

Kötu bı suratla 🤣

Ben 3400 ıle dogum yaptım

Merhaba sevgili anneler
31+4 haftalik hamileyim, 8 gün önce bebeğim 1780 gr iken bugün 1800 cikti, doktorum gelisimin kilo anlamında çok yavasladigini soyleyebilrz dedi, en fazla 3100 civari olur falan dedi. Normalde 1 hafta önden giden bebek şimdi 8 gündür neredeyse hiç kilo almamış, kafama çok takıldı, sizlerin nasil gelişimleri

32 de bu kilo normal aslında benimde bir dönem boyu aynı çıkmıştı sonra yanlış ölçüm olduğu anlaşıldı tekrar gidin iciniz rahat etsin oğlum en başından beri hep 10 gün öndeydi şimdi haftasıyla uyumlu seyrediyor son kontrolde 1 haftada 400 gram almıştı son haftalarda daha çok alırlar genelde 36. Haftada 3300 du doktor 3500 üstü kesin olur dedi bakalım sağlıklı olması benim için daha önemli kızımda 2 hafta geriden geliyordu 38. Haftada 2800 gram doğdu çok sağlıklıydi ama 😀😀 inşallah sorunsuz doğar bebeğiniz.

X