35. Haftada bebişin suyuu alt sınırda olann

esragirgin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2022
1.357
944
32
Arkadaşlar merhaba birşey sorucam benimde 32+ larda gitmiştim suyun dahaa önceki gidişlere göree alt sınırda ama azalmış vs değil Dedii Nst ye girdim Normaldi Hamdolsun dahaa sonra 34+ larda gittim genee aynıı dedii solaa yat hareket sayıyorum bol su iç dedii Kilosu vs haftasıyla uyumlu dedii Çok ŞÜKÜR 2 haftaya randevu verdi BEnim gibii olupp 37 38 leree gelen varmı acaba bir arkadaş 40 ı görmüştü yakınlarda ama merak ediyorum İNŞALLAH isteyen herkes sağlıkla kucaklasın bebişleri Çok Aminn🙏🤲🐬

Kuzum hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah öncelikle ☺️
Canım bebişin suyu daha 5.ayda mı 6.ayda mı ne sabitlenir. Son zamanlarda bebekler hızla büyüdüğü için olan su zamanla az gelir, normaldir ☺️

Kuzum hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah öncelikle ☺️
Canım bebişin suyu daha 5.ayda mı 6.ayda mı ne sabitlenir. Son zamanlarda bebekler hızla büyüdüğü için olan su zamanla az gelir, normaldir ☺️
Aminn canımm İNŞALLAH öyledir doktor hareket takibide yaptırıyor Nasipse 35. Haftaya giricem korktum 2 hafta sonrasına çağırdı Ama haklısın senin gibii düşünen arkadaşlarda var ama doktora 32+ larda bir ay sonrası kontrol içinn gittiğimde ilk söledi Nst iyi çıktı Hamdolsun 2 hafta sonra 34+ larda gittim aynıı dedii Hamdolsun 2 hafta sonrasına kontrol verdi demekki Haklısın Hareket takibide yaptırınca korktum açıkçası ALLAH korusun amaaa araştırınca baktım 40. Haftaya alt sınırda su ilee giden var ben 38 i göreim ALLAH ın izniyle de isteyen herkes sağlıkla kavuşsun bebişine Çok Aminn🙏🤲🐬

Aminn canımm İNŞALLAH öyledir doktor hareket takibide yaptırıyor Nasipse 35. Haftaya giricem korktum 2 hafta sonrasına çağırdı Ama haklısın senin gibii düşünen arkadaşlarda var ama doktora 32+ larda bir ay sonrası kontrol içinn gittiğimde ilk söledi Nst iyi çıktı Hamdolsun 2 hafta sonra 34+ larda gittim aynıı dedii Hamdolsun 2 hafta sonrasına kontrol verdi demekki Haklısın Hareket takibide yaptırınca korktum açıkçası ALLAH korusun amaaa araştırınca baktım 40. Haftaya alt sınırda su ilee giden var ben 38 i göreim ALLAH ın izniyle de isteyen herkes sağlıkla kavuşsun bebişine Çok Aminn🙏🤲🐬
Amin canımm. Sen içini ferah tut. Hiçbir şey olmaz Allah ın izniyle 🌸

X