35 yaş yaşlanma karşıtı

boshayatt

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mart 2024
33
-28
33
Merhaba arkadaşlar yaşım 35 oldu ve herhangi bir cilt bakımı yapmadım bu zamana kadar birşey de kullanmadım nemlendirici vs. Ama makyajla da aram olmadı hiç. Şimdi yaşlanma çizgi vs adına güzellik adına neler yapmam gerek 🙃

Sorunun cevabı çok çok genel. Ben yerinizde olsam durumum varsa bi uzmana danışırım öncelikle. Mezoterapi gibi direk cilt altı uygulanan işlemler 6 ayda bir falan çok uygun oluyormuş, ben de henüz yapmadım ama araştırcam. Çok çok fazla ürün ve kategori seçeneği var, deniz derya. Bunun asiti var, yağı var. Ama ilk etapta retinollere ve nemlendiricilere bakın. Çisem Çakır diye bir influencer var 35-36 yaşlarında. Sadece cilt bakım üzerine kanalı. Ve baya güvenilir, kaliteli bir kız. Onu izleyin derim, ben çok şey öğrendim kendisinden. Çok hakim değilseniz, ilk başta en Basic ürünlerden başlayıp öğrendikçe ekleyin. Dermatolog arkadaşlarım çok pahalı ürünlerdense mezoterapi gibi dermatologların uyguladığı direk cilt altı işlemlere yatırım yapılmasını öneriyor hep. Ama güzel, işe yarayan ürünler var kesinlikle. Dediğim gibi YouTube dan güvenilir influencerlar çok yardımcı oluyor.

X