36. Haftada nişan geldi. Doğum yakın mıdır?

Evet 2 gune bir nst ye girdik ve aciklik var mı taki p edildi. 37+ 4 te doktorun onayiyla planli sezaryen oldum. Çünkü çocuk dönmedi makat gelişti doğum kanalına girerse sıkıntı olur dedi. 3500 kilo doğdu güzel kızım. Simdi 17 günlük olduk bile☺️🙏

Merhabalar. Dün itibariyle 36. Haftama girdim. Sabah kalktığımda akıntım oldu peçeteye sildigimde kahverengi akıntı olduğunu farkettim. Sonra bi saat geçti sümüksü bi şekilde hafif kırmızı akıntım oldu. Hemen hadtaneye gittik nişan geldiğini söylediler. Nst de sancım yoktu ve açılmada yoktu sadece idrar yolu enfeksiyonundan dolayı nişan erken gelmiş olabilir dediler. Tecrübesi olanlara sormak istiyorum sizler nişan geldikten sonra ne zaman doğuma alindiniz? Benim kronik hastagimdan dolayı baştan beri sezeryan planliyorduk doktorla. Tabi 38. Haftaya kadar beklicektik şimdi erken doğum riski olur mu oda çok düşündürüyor beni. Tecrubelerinizi paaylasirsaniz cok mutlu olurum♥️
Doğum yakın olmaz ise gelmez di. Benim son çocuğum da suyum azalmıştı ve ben bunu 41.haftamda öğrendim aslında sonradan düşündüm ki koyduğum peçeteler su değmiş gibi ıslak olduğunu anımsadım.. Doğuma yakın dikkat li ve uyanık olmak lazım. Sizde dinlenin asla kendinizi yormayın işaret var ise her an sancı da başlar bende sancı bir hafta boyunca oldu ve ben daha var diye gitmedim eşim yüzünden çocuk susuz kalmaya və rahmim açılmaya başlamıştı

Doğum yakın olmaz ise gelmez di. Benim son çocuğum da suyum azalmıştı ve ben bunu 41.haftamda öğrendim aslında sonradan düşündüm ki koyduğum peçeteler su değmiş gibi ıslak olduğunu anımsadım.. Doğuma yakın dikkat li ve uyanık olmak lazım. Sizde dinlenin asla kendinizi yormayın işaret var ise her an sancı da başlar bende sancı bir hafta boyunca oldu ve ben daha var diye gitmedim eşim yüzünden çocuk susuz kalmaya və rahmim açılmaya başlamıştı
Cok şükür ben aldım kucağıma kızımı nişan geldikten 10 gün sonra. Ama doğum belirtim olmadı. Çünkü kanala girmedi ters geldi.

X