Gebeliğe Hazırlık 39 yasindayim hormonlarım yuksekmis gebe kalamiyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

elo44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2024
3
0
38
Kizlar 39 yasindayim iki yillik evliyim.ilk yıl bebek istemedik simdi 7 aydir istiyoruz ama olmuyor.dr gittik beklen dedi ama her ay adet olunca hüsran oluyor.nisan adetinde gel dedj ama duramadım geçen hafta gidip devlet hastanesinde test yaptirdim lh 7.96 prolaktin 25.09 fsh 16.4 tsh 1.54 çıkmış. Instagramdan başka dr a attm tup bebek bile zor dedi.moraljm çok bozuk ne yapacağım bilmiyorum.simdj kendi dr ma da gidecem ama ne diyecek bilmiyorum. Dr nisana kadar bekle oyle gel demişti ama daha fazla beklemek lstemiyorum çok üzgünüm. Bu sekilde olup doğal yolla gebe kalan oldumu

Eklentiler

• Screenshot_20240126-165430_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20240126-165430_e-Nabz.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_20240125-221149_Instagram.jpg
    Screenshot_20240125-221149_Instagram.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 48
Kizlar 39 yasindayim iki yillik evliyim.ilk yıl bebek istemedik simdi 7 aydir istiyoruz ama olmuyor.dr gittik beklen dedi ama her ay adet olunca hüsran oluyor.nisan adetinde gel dedj ama duramadım geçen hafta gidip devlet hastanesinde test yaptirdim lh 7.96 prolaktin 25.09 fsh 16.4 tsh 1.54 çıkmış. Instagramdan başka dr a attm tup bebek bile zor dedi.moraljm çok bozuk ne yapacağım bilmiyorum.simdj kendi dr ma da gidecem ama ne diyecek bilmiyorum. Dr nisana kadar bekle oyle gel demişti ama daha fazla beklemek lstemiyorum çok üzgünüm. Bu sekilde olup doğal yolla gebe kalan oldumu
Bikere doktorunuzu bi degistirin. 39 yasindaymissiniz doktorunuzun bu hormonlari sizden direkt istemesi lazımdı. Guzel bi doktorla bi tedaviye baslayin yumurta buyultulsun catlatilsin. Ama o doktorla olmaz.

Malatyada yaşıyorum depremden sonra pek dr da kalmadı ubeyt akcine gidiyorum aslında iyi bir doktor özel bide bir iki defa kontrole gittik eşimden de test istedi sende sorun yok dedi benimde 7 yumurtam varmış. Bende biraz ısrar edince gel sana tup bebek yapam direk bunumu istiyorsun ben yapar parama bakarım dedj ama sana bekle diyorum diyor demek bir bildiği var dedik alttan muayenede yapti

X