3bc ve 3cc embriyo

yorgun52

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2023
28
3
29
Merhaba hanımlar 3 ay önce 3bb tek embriyo transferi oldum çok düşük bir değerle poziti gördüm ama iki gün sonra negatife döndü biyokimyasalmış … sorum şu ki son iki adet embriyom kaldı 3 bc ve 3cc kaliteleri çok mu düşük ikiside perşembe günü transfer olacak ama doktorum çok umut vermedi %50 şansın var dedi

Merhaba hanımlar 3 ay önce 3bb tek embriyo transferi oldum çok düşük bir değerle poziti gördüm ama iki gün sonra negatife döndü biyokimyasalmış … sorum şu ki son iki adet embriyom kaldı 3 bc ve 3cc kaliteleri çok mu düşük ikiside perşembe günü transfer olacak ama doktorum çok umut vermedi %50 şansın var dedi
Yardımcı olabilecek kimse yok muu 🥹

Kaliteye takılma 5aa çift embriyo düşük yaptm 9. Haftada tutacağı varsa tutuyor kalite önemli olsa şuan 6 aylık olmam lazmdı takma kafana hiç

Kaliteye takılma 5aa çift embriyo düşük yaptm 9. Haftada tutacağı varsa tutuyor kalite önemli olsa şuan 6 aylık olmam lazmdı takma kafana hiç
Takma demekle olmaz ki keşke takmasak bir yanımdan umut fışkırıyor bir yanım hep olumsuz çok karmaşığım

Takma demekle olmaz ki keşke takmasak bir yanımdan umut fışkırıyor bir yanım hep olumsuz çok karmaşığım
Benim herşey yolunda giderken 2 saat içinde düştü bebeğim nasibimizde varsa anne olacağız yoksa ne yapsak nafile işte artk gerisi inan Allahtan biz heerrşeyii yaptıkl

Benim 4aa tutmadı sonra 3aa tuttu hatta dedim daha iyisi tutmadı bu nasıl tutacak kaliteye bakmıyor gerçekten nasip

Hiçbir fikrim yok düşük sonrası kan pıhtı testi istendi o kdar. Bir sabah kanama ile uyandım kalp atışına duymaya gitmeden 3 gün önce. ilk gebeliğimdi benim hala atlatamadım Rabbim düşmanıma bile yaşatmasın
Benimde kanamam oluyor da lekelenme normaldir diyor doktor pek ciddi bulmuyor kahverengi benimki çok olmuyor ayağa kalkınca oluyor geceleri idrara çıkınca onunla birlikte peçeteye sürünüyor başka doktora gitmeyi düşünüyorum ben de bu yüzden

X