6 ci haftamda kahve rengi lekelenme,dushuk tehlikesi.

moonlight999

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2023
7
0
24
Selam,bugun doktora gitdim,6 haftalik hamileyim ve doktor vaginal ultrasonla bebegimi gosterdi,lakin bebegim dusuge dogru gidiyormus,sizce dusuk tehlikesi ile dusuge dogru gitmek ayni derecede midir?
7 gundur kahve rengi akintim vardi,simdi ara sira pembe oluyordu,cinsel iliski sonrasi kanamam oldu,cok az sekilde,5-6 damla gibi cok koyu,demek bebegimin parcalariymis soyledi bana doktor😔 Vaginal Progestan tableti verdi bana 1 haftaya kanamam olmaza yeniden kontorle gidecekmisim,bunu yasayan oldu mu?Cok korkuyorum…

Düşüğe doğru gidiyor derken kanama ile mi sonlanacak demek istedi?
Rabbimden umut kesilmez.
Cinsel ilişki yaşarken hamile olduğunuzu biliyor muydunuz?

Selam,bugun doktora gitdim,6 haftalik hamileyim ve doktor vaginal ultrasonla bebegimi gosterdi,lakin bebegim dusuge dogru gidiyormus,sizce dusuk tehlikesi ile dusuge dogru gitmek ayni derecede midir?
7 gundur kahve rengi akintim vardi,simdi ara sira pembe oluyordu,cinsel iliski sonrasi kanamam oldu,cok az sekilde,5-6 damla gibi cok koyu,demek bebegimin parcalariymis soyledi bana doktor😔 Vaginal Progestan tableti verdi bana 1 haftaya kanamam olmaza yeniden kontorle gidecekmisim,bunu yasayan oldu mu?Cok korkuyorum…
Kızlar merhaba aranızda
Yeniyim daha önceden de gebelik kayıplarım var ve dah 1 hafta bile olmadı teste göreli bu gün sümüksü kahverengi akıntı gördüm lavoboya giderken genetik testlerimiz güzel çıkmıştı pıhtılaşma testi de MTHFR(A1298C) heterozigot PAI_1 (4G/5G) 4G/4G çıktı iki genimde ama doktorlar iğneyle gerek yok diyor ve daha önceki gebeliklerimde hiç kalp atışı duymadım doktora gidiyorum kalp atışı duymadan ilaç veremem diyip yolliyorlar çok çaresiz hissediyorum kendimi😔

X