7 haftalık gebelikte peçeteye silince lekelenme

Busra1995

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2023
33
11
28
Kızlar 7 haftalık hamileyim, ara ara hala lekeleniyorum, korkuyorum doktorum kanamaya donmedikçe korkma dedi ama ilk gebeliğimde boyle birsey yaşamadim tedirginim sizinde basına gelen varmi🥺

Kızlar 7 haftalık hamileyim, ara ara hala lekeleniyorum, korkuyorum doktorum kanamaya donmedikçe korkma dedi ama ilk gebeliğimde boyle birsey yaşamadim tedirginim sizinde basına gelen varmi🥺
Adet ağrısı gibi bi ağrı yoksa sorun olmaz ama yinede ultrasonla bakılmalı bence

Ağrım yok ama her sildiğimde peçeteye geliyo bugun 3ncu gun korkuyorum, perşembe randevum var ozamana kadar bekliyorum🥺
Aynı durumu yaşıyorjm kahverengi akıntıyla başladı tuvalete gittikte peçeteye zaman zaman kahverengi zaman zaman kırmızı akıntı şeklinde kanamam var progestan 200 fitil şeklinde kullanmamı ve istirahat etmemi söyledi doktor. Kalp atışı kese ve yolk kesesinde sorun yok ama düşük riski var dedi. Size neler dedi

Bende aynı sorunu yaşıyorum aslında normallestirmeye calisiyorum durumu hani olur geçer diyorum ilaca başladık ama cuma günüde benim kontrolüm var bakalım ne diyecek

X