8 gün adet geçikmesi ve kan testi negatif 1.20

Berilll-94

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2024
13
1
26
Merhaba 8 gündür adet geçikmesi yaşıyorum ilk defa normalde çok düzenlidir Acaba gebeliğini geç öğrenen oldumu Dün kan testi yaptırdım 1.20 sonuç öğrendim Böyle bir durum yaşayan varmıdır ? Sonuç yükselebilir mi

Bende 11. Gündeyim bugün yani 38 gündür adet görmüyorum ve hep düzenlidir yıllardır. 7. Günü test yaptırdım 2,00 hâlâda adet olmadım aynı durumdayız yani. Sen oldun mu regl şuan

Canım ben iki yıl önce kaset testte pozitifi görünce sağlık ocağında kan testi yaptırdım. Sanırım bir hafta gecikmem vardı, 1.20 çıktı erken gebelik şüphesi diye yazmışlar e nabizda. Zaten doktor beni kadın doğuma gönderdi. Bı hafta sonra kadın doğuma gidince, alti haftalık hamile olduğumu öğrenmiştim 😌

Merhaba 8 gündür adet geçikmesi yaşıyorum ilk defa normalde çok düzenlidir Acaba gebeliğini geç öğrenen oldumu Dün kan testi yaptırdım 1.20 sonuç öğrendim Böyle bir durum yaşayan varmıdır ? Sonuç yükselebilir mi
8 gün gecikme için 1.20 çok düşük bir rakam en az 250 nin üzerinde olması gerekiyor. Yumurtlama döneminden sonra veya bu olmanız gereken adet tarihlerinde cinsel ilişkiniz olmadıysa testiniz negatif

X