8 gündür adet olmuyorum test negatif

hatice soy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2024
5
0
24
Kızlar merhaba
Yaklaşık 1 senedir evliyim ve başından beri çocuk istiyorum hastane kontrollerinden geçtik bi sorun yok ama hala hamile kalamadım evliliğim ilk zamanları geçikmelerim oluyordu ama 3 5 gündü bu ay 8 gündür regl olmadım ama test negatif hamile olma ihtimalim var mı yardımcı olurmusunuz

Merhaba bazen mevsim geçişinden dolayı gecikebiliyor. Ancak kan vermeni tavsiye ederim çünkü ben gebe olduğum halde erken gebelik testinde sonuç negatif çıkmıştı asla güvenmiyorum idrar testine.

bugün 15. Gün hala adet olmadım ve inanılmaz şiştim 3 gün önce test yaptım yine negatif kan da da negatif çıkar diye korkuyorum gitmedim ama son çare artık bu hafta gidicem testin bu denli yanlış verme ihtimali var mı

Bende de gecikmeler oluyordu testler ise negatif çıkıyordu. Korunurken adetlerim düzenliydi korunmayı bıraktıktan bir süre sonra bu şekilde 1 haftaya kadar gecikmeler görmeye başladım. Doktora gittiğimde pcos başlangıcı olduğunu öğrendim ben de doğum kontrol hapına başladım.

Ya geçmiş olsun inşallah öyle bişey yoktur bende çarşamba günü gidicem hastaneye bakalım hepimiz için hayırlısı olsun bugün yine test yaptım negatif hamile olduğumu düşünmüyorum

X