9+5 günlük hamilelikte kahverengi akıntı şeklinde lekelenme

hils

Guru
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2011
28
5
Öncelikle merhabalar,dün akşam 4 gibi lekelenmem oldu. Hemen doktorumu aradım ve progestan 100 mg a başlattı yarın da gel kontrol edelim dedi. Neyse bugün gittik baktı bebeğin kalbi atıyor,gayet sağlıklı dedi hatta hareket ediyordu gördük eşimle. Kesenin etrafında çok ufacık bir kanama var ama korkulacak boyutta değil rahat ol dedi ve ilaca devam etmemiş söyledi. Yat dinlen çok ayakta kalma,günlük işlerini yapabilirsin ama dinlenerek yap dedi. Düşük riskim var mı dedim lekelenme kana dönüşürse gel bakalım dedi ve 9 ocağa randevu verdi. Şimdi sorum şu böyle bir durum yaşayan var mı? Endişelenmeli miyim? Doktoruma güveniyorum ama bir yanım hep tedirgin.

Canım hayırlı olsun öncelikle🥰korkma inş bu gebelerin çoğunda olan bi durum benimde kanama vardı istirahat verip ilaç eklemişti bide.sen biraz temkinli ol ağır iş yapma dinlen bak birkaç güne toparlarsın inş.panik yapma doktoruna güveniyorsan dediğini yap yok değilse ikinci bi dr öneriside alabilirsin diye düşünüyorum

Bende yaşamıştım yanlış hatırlamıyorsam 8li haftalarda 2 defa falan geldi sonra kesildi lekelenme. Korkmayın kanamaya dönmediği sürece birşey olmaz inşaAllah🥰

Canım hayırlı olsun öncelikle🥰korkma inş bu gebelerin çoğunda olan bi durum benimde kanama vardı istirahat verip ilaç eklemişti bide.sen biraz temkinli ol ağır iş yapma dinlen bak birkaç güne toparlarsın inş.panik yapma doktoruna güveniyorsan dediğini yap yok değilse ikinci bi dr öneriside alabilirsin diye düşünüyorum
Çok teşekkür ederim. Evet doktoruma güveniyorum sanırım farklı bir doktor kafamı karıştırır. Dün de şehir hastanesi aciline gitmiştim zaten oda benzer şeyler söylemişti. Dünden beri yatıyorum sadece yemek yapıyorum kalan her iş sağolsun eşimde. Umarım bu süreçte geçer

X