9.gün Beta 1.20

asli3006

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2023
129
34
29
Kızlar merhaba, 3. Gün taze transfer oldum 2 martta. Bugün 9.günüm dayanamadım kan testi verdim 1.20. Doktorumun dediği test günü perşembe yani 3 gün öncesi yaptırmış oldum. 3 günde artar mı sizce ? Bu durumda olup artanlar oldu mu yazabilir misiniz lütfen 🙏🏻 🥹

Akşamdan beri kahverengi akıntım var acaba adet mi oluyorum. Beta Testini de sabah yaptırmıştım :KK43:( normalde hem test hem adet günüm 14nde. Böyle yaşayanlar yazabilir mi lütfen 🙏🏻 adet mi yoksa yerleşme gibi bişey mi
Maalesef adet bu :/ o şekilde yazıyorsa 1.20’den de küçük oluyor

İlk denememiz olumsuz oldu yani :KK43: hayırlısı böyleymiş zaten dünden beri leke olarak kahverengi devam ediyor muhtemelen adet olacağım test gününe de adetime de iki gün vardı sanırım erken oldu tutmadığı için 🥹

Merhaba benimde bugün 9.günüm kan testi verdim doktorum söyledi bugün vermemi 7.77 çıktı aceba yükselir mi iki gün sonra tekrar kan vereceğim
İlk olarak 5 üstü olması gerekiyor zaten sonrası artık yükselişi. Umarım ikiye katlayıp yükselir sizin 🙏🏻

Yani adet gecikmesi de var o zaman sizde, benimde regl e 2 gün vardı leke gelmişti teste de iki gün vardı zaten. Sonra ben beta baktırdım bu şekilde çıktı iki gün sonra benim kanamam arttı adet oldum normalde 5/6 gün sürerdi 9 gün sürdü son zamanlarda az az olacak şekilde. İğneleri bırakma adet yoğun olana kadar demişti hatta doktorum. Yoğunlaşmaya başladı regl birdaha yaptırdım beta yine aynı çıktı benim sonra iğneleri bıraktım adet gecikmesi olabilir demişti ilaç ve iğnelerden ama bende olmadı siz tekrar beta baktırın bence riske atmayın

X