acil yardım, belirti mi?

turuncuemoji

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
111
24
26
Reglime iki gün var ama dikkatimi çeken bişey var. İdrarımda beyaz beyaz, şeffaf gibide tortular var, bayada gözüküyor. Daha önce hiç böyle bişey dikkatimi çekmemişti. Gebelik belirtisi olabilir mi. Yaşayan var mı. Ayrıca adetim bittikten sonra bugüne kadar hep gün aşırı ilişki yaşadık.

Reglime iki gün var ama dikkatimi çeken bişey var. İdrarımda beyaz beyaz, şeffaf gibide tortular var, bayada gözüküyor. Daha önce hiç böyle bişey dikkatimi çekmemişti. Gebelik belirtisi olabilir mi. Yaşayan var mı. Ayrıca adetim bittikten sonra bugüne kadar hep gün aşırı ilişki yaşadık.
Renginde ve kokusunda bi değişiklik var mı ?

Adetime yakın bende sürekli oluyor böyle.
En doğrusu adetinizden bi kaç gün geçsin öyle test yapın.

Belirtilerin var mı?
Normalde kendimde çok belirti ararım ama bu aralar hiç düşmemeye çalıştım. İdrarımda minik minik köpükler ve tortular gördüm. Bide 10 gündür falan burnum inanılmaz tıkalı sürekli resmen yumurtlamadan sonra başladı bu burun tıkanıklığı olayı. Bunlar dışında yumurtlamadan sonra minik minik sivilcelendşm ki normalde asla sivilcelenmem. Bwşka bişey dikkatimi çekmedi

X