Acilllll...Denizli'de özel sağlık dışında Tüp bebek yaptıran var mı?

denizli2031

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2024
18
3
31
Denizli'de yaşıyorum ve özel sağlıkta tam 6 kere tüp bebek yaptırdım sadece bir tanesi tuttu maalesef onuda 5 aylıkken kaybettim kalan 4 embriyo mu pgt ye gönderdim sonucu bugün aldım maalesef hepsi kötü geldi ve bende oradaki yaptırdığım bütün işlemlerin raporlarını istedim artık başka yere gitmek istiyorum çünkü o hastane bana iyi gelmiyor artık lütfen denizli'de yaşayan benim gibi olan var mı?

MERHABA. BEN ŞİMDİ ÜYE OLDUM YUNUS AYDININ HASTASIYIM 3YILDIR. İYİ Bİ DOKTORDUR YALNIZ ÇOK YOĞUN VE BİLGİSİNE GÜVENDİĞİM BİRİ. FAKAT TÜP BEBEK SADECE DOKTORLA VİTMİYOR MALESEF. 2NEGATİF 3 KİMYASAL OLDU BENİMDE BENDE AYDIN DA TOLGA ATAKUL VE İSMAİL KÜÇÜK ARASINDA GELİP GİDİYORUM HENÜZ KARAR VEREMEDİM DAHA SİZ DE İYİCE ARAŞTIRIN DERİM

MERHABA. BEN ŞİMDİ ÜYE OLDUM YUNUS AYDININ HASTASIYIM 3YILDIR. İYİ Bİ DOKTORDUR YALNIZ ÇOK YOĞUN VE BİLGİSİNE GÜVENDİĞİM BİRİ. FAKAT TÜP BEBEK SADECE DOKTORLA VİTMİYOR MALESEF. 2NEGATİF 3 KİMYASAL OLDU BENİMDE BENDE AYDIN DA TOLGA ATAKUL VE İSMAİL KÜÇÜK ARASINDA GELİP GİDİYORUM HENÜZ KARAR VEREMEDİM DAHA SİZ DE İYİCE ARAŞTIRIN DERİM
Valla ben özel sağlıkta yunus beyle 2 senedir tüp bebek tedavisi gördüm 6 tane transferden sadece biri tuttu oda 5 aylıkken erken doğumla kaybettim açıkçası yunus aydın deneme yanılmayla işini yapmaya çalışıyo zaman kaybettirdi bize çok 17 embriyo dan sadece 1 sağlıklı çıktı pgt ile bulduk onuda işte bu kaybettiğim bebekti son kalan 4 embriyoyuda pgt ye gönderdik hepsi kötü geldi artık benim özel sağlıkla işim bitti başka iyi beni motive edecek bir doktor arıyorum

sizi çok iyi anlıyorum o olmadı şunu yaparız ha soracak olursan ilk niye yapmadık dersen maddi açıdan sizi düşündüğümüz için gerek kalmadan bunlara tutabilirdi tarzında bi konuşması geçmişti. bide transferde embriyolok geldiğinde emriyolara hep iyi kalite diyor verilen kağıtyta hiç kalitesi yazmıyor neye göre iyi kaçıncı kalite iyi öyler bi cvb yok hep iyi kalite cevabını veriyorlar. siz gibi bize de iyi gelmedi yunus bey

sizi çok iyi anlıyorum o olmadı şunu yaparız ha soracak olursan ilk niye yapmadık dersen maddi açıdan sizi düşündüğümüz için gerek kalmadan bunlara tutabilirdi tarzında bi konuşması geçmişti. bide transferde embriyolok geldiğinde emriyolara hep iyi kalite diyor verilen kağıtyta hiç kalitesi yazmıyor neye göre iyi kaçıncı kalite iyi öyler bi cvb yok hep iyi kalite cevabını veriyorlar. siz gibi bize de iyi gelmedi yunus bey
Valla aynen öyle hep iyi kalite dedi o embriyolog ama 17 de sadece bir sağlıklı canlı çıktı şimdi üniversite hastanesinde cihan hocadan randevu almaya çalışıyorum ama çok zor ya alamadım daha görüşmeye gıtcem oraya

sanırım bende aydın da tolga atakula gitmeyi düşünüyorum ismail küçük de bi aklımdan geçiyor

Tolga atakul un instagram reklamlarına kanmamak lazım çoğu arkadaşım memnun degil önceliğinin para olduğunu söylüyorlar

Tolga atakul un instagram reklamlarına kanmamak lazım çoğu arkadaşım memnun degil önceliğinin para olduğunu söylüyorlar
Bu yoruma çok şaşırdım.Tolga hoca ablamın doktoru mükemmel bir doktor .Yıllar önce miyom ameliyatını yapmıştı o zaman üniversite hastanesindeydi o zamanda çok ilgiliydi. Sonra tüp bebek tedavisini yaptı ablamın amh ı çok düşük olmasına rağmen ilk seferde hamile kaldı şu an 1 yaşında kızı 🙏 Hala ne zaman bi şey olsa sorar hemen cevap verir .Ben istanbulda yaşıyorum benim bile kafama takılan bir şey olsa ablam direk Tolga hocaya soruyor. Tabiki herkesin beklentisi farklı bu tedaviler pahalı tedaviler her yerde öyle ne yazıkki ama asla para odaklı bi doktor olduğunu düşünmüyorum.

X