Adet belirtilerim yok hamile olabilirmiyim ?

fatmanur__

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2024
3
1
21
SelamunAleyküm kızlar. 5 aylık evliyim 4 aydır korunmuyoruz ve çocuk istiyoruz. Bu ay herzaman olan adet belirtilerim olmadı. Normalde 10 gün önceden başlayan göğüs hassasiyetim( dokunamayacak kadar acırdı) bu adetime 4 gün kalmasına rağmen hala yok. Tecrübesiz olduğum için bilen birilerine sormak istedim sizce hamile olabilirmiyim henüz erken bunun belli olması için evet ama yinede bu durumu yaşayıp hamile olan varmı aranızda sormak istedim. Hepinize mutlu günler dilerim 🌸

SelamunAleyküm kızlar. 5 aylık evliyim 4 aydır korunmuyoruz ve çocuk istiyoruz. Bu ay herzaman olan adet belirtilerim olmadı. Normalde 10 gün önceden başlayan göğüs hassasiyetim( dokunamayacak kadar acırdı) bu adetime 4 gün kalmasına rağmen hala yok. Tecrübesiz olduğum için bilen birilerine sormak istedim sizce hamile olabilirmiyim henüz erken bunun belli olması için evet ama yinede bu durumu yaşayıp hamile olan varmı aranızda sormak istedim. Hepinize mutlu günler dilerim 🌸
aleyküm selam. inşallah gönlündeki gibi olur canım. ama bence belirtilere çok takılma inan bir insandaki gebeliklerin belirtisi bile her biri birbirinden farklı oluyor. genel olarak erken gebelik belirtileri ile adet belirtileri benzer. benim mesela birinde bacaklarım çok ağrımıştı sanki damarım yukarı çekiliyordu. birinde adetle aynıydı belirtilerim hemen hemen, hamileliğe dair belirtilerim yoktu. ikisi de beklenen adet günümde olan belirtiler bu arada. sadece hiç sarı akıntım olmaz sapsarı bi akıntı gelmesi ile anlamıştım hamile olduğumu 2.de. ama herkeste farklı olur tabii

Çok teşekkür ederim özenip detaylı anlattığınız için 🥰 İşte yeni evli olunca takılıyor insan her detaya evlenince vücudunda ki çoğu şey değişiyomuş :) Allah razı olsun duanız için Rabbim sizinde gönlünüze göre versin herşeyi inşallah. 🤍🌸🌸

Canım merhaba bana normal yolla hamile kalmayacağım söylenmişti. Adetten biraz daha farklı hissediyordum sadece kasik ağrısı vardi normalde belim ve bacaklarimda çok ağrır regl donemimde ve sivilce çok çıkardı hiç çıkmadı kendim vücudumdaki değişiklikleri farketmistim eşim psikolojik oluyordur dedi hatta göreceksin ben adet olmayacağım dedim ve öyle oldu.

Canım merhaba bana normal yolla hamile kalmayacağım söylenmişti. Adetten biraz daha farklı hissediyordum sadece kasik ağrısı vardi normalde belim ve bacaklarimda çok ağrır regl donemimde ve sivilce çok çıkardı hiç çıkmadı kendim vücudumdaki değişiklikleri farketmistim eşim psikolojik oluyordur dedi hatta göreceksin ben adet olmayacağım dedim ve öyle oldu.
Ay maşallah ne de güzel oldu 🥰 teşekkür ederim zaman ayırıp cevapladığın için Rabbim evladına sağlıklı hayırlı ömürler versin eşinle hep muhabbet, sevgi dolu olun inşallah. 🥰

X