Adet düzensizliği

laviniaa53

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2024
3
0
22
Merhaba kızlar ben bu ay hayatımda ilk defa bu durumu yaşıyorum adet oldum 9 gün sürdü ama hep sürüntü şeklinde toplasan 1 ped doldurmaz o şekilde adet oldum kahverengi sonra bitti yıkandım 4 5 gün geçti şimdi yine adet oldum yoğun bir şekilde şuanda bu şekilde bir sorun yaşayan oldu mu hiç acaba aklıma takıldı

Merhaba canım böyle bişey yaşamadım ama bi doktora görünmende fayda var bence için rahat eder.Benimde adetim gecikti bu ay 10 günden fazla bi iki gün oynardı ama bu sefer fazla sürdü birde etrafımda bi çok arkadaşım adet gecikmeleri yaşadı bu ay mevsimsel falanda olabilir belki.Endişe etme❤️

Merhaba kızlar ben bu ay hayatımda ilk defa bu durumu yaşıyorum adet oldum 9 gün sürdü ama hep sürüntü şeklinde toplasan 1 ped doldurmaz o şekilde adet oldum kahverengi sonra bitti yıkandım 4 5 gün geçti şimdi yine adet oldum yoğun bir şekilde şuanda bu şekilde bir sorun yaşayan oldu mu hiç acaba aklıma takıldı
Gittiniz mi dr a? Hipertiroidi gibi bir şey var mi? Bende de bu ay 2 kanama oldu o yüzden sordum

X