Adet gecikmesi

Blackswan17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2015
273
120
33
Selam kızlar. Sizlere bir sorum olacak. Adet gecikmesi yaşıyorum fakat gecikmenin 7. Gününde kan testi yaptırdım 2,00 bugün 11 günü gecikmenin sizce bekleyip bir test daha yapmalı mıyım yoksa adet söktürücü kullanayım mı? (Adetlerim düzenlidir bu arada En fazla 1 2 gün erken yada geç geldiği olur nadiren) Başına böyle gelen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim 🙏🏻

Tekrar yaptır derim canim. İnan beta HCG tahlil yapılan cihazdan cihaza değişiyor. B n hamileliğimde sağlık ocagida yaptırdım 1.20 çıktı doktor erken gebelik şüphesi dedi, kadın doğuma gittim 6 haftalık hamile oldugmu ogrendim

Selam kızlar. Sizlere bir sorum olacak. Adet gecikmesi yaşıyorum fakat gecikmenin 7. Gününde kan testi yaptırdım 2,00 bugün 11 günü gecikmenin sizce bekleyip bir test daha yapmalı mıyım yoksa adet söktürücü kullanayım mı? (Adetlerim düzenlidir bu arada En fazla 1 2 gün erken yada geç geldiği olur nadiren) Başına böyle gelen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim 🙏🏻
Riske atmaya gerek yok, bir test daha yaptır veya evde yap, belki de gebesindir🌸

Tekrar yaptır derim canim. İnan beta HCG tahlil yapılan cihazdan cihaza değişiyor. B n hamileliğimde sağlık ocagida yaptırdım 1.20 çıktı doktor erken gebelik şüphesi dedi, kadın doğuma gittim 6 haftalık hamile oldugmu ogrendim
Adet gecikmesi yaşadınız mı ? Yada kahverengi açık pembe lekelenme?

İki yıl önceydi, sağlık ocağındaki doktor kadın doğuma yönlendirdi ve gittiğimizde direk ultrasonda gördük zaten. Bı daha kan vermeme gerek kalmadı yani 😊

Merhaba kizlar ben 4 yıldır doğum kontrol hapı kullanıyordum tekrar çocuk istediğim için bıraktım 1 ay gecikmem oldu doktora gittim kist var ama hamile kalmana engel değil dedi doktora gettikten sonra adet oldum fakat şimdide 2 ay gecikme oldu sizce neden

X