Jinekoloji Adet kabı vajinayı genişletir mi?

penis bile üç beş dk girmesi ile vajinayı genişletiyor o da genişletir bence. ama tecrübe etmediğim için sadece tahmin yürütüyorum:)
Ben de senin gibi düşünüyorum.. 4 -5 ay sonra evleneceğim. Pedler sızdırıyor, bebek bezi de rahatsız ediyor. Kap kullanırım diye düşünürken biri bana genişler diyince aklıma takıldı☹️

Silikon yapıda yumuşak değil mi nasıl genişleyecek? Zaten kasın arkasına koyuyorsunuz, önemli olan o kasın sıkı olması. Kastan sonra gelen iç taraf ilişkide de genişliyor sonra geri toparlıyor.

Silikon yapıda yumuşak değil mi nasıl genişleyecek? Zaten kasın arkasına koyuyorsunuz, önemli olan o kasın sıkı olması. Kastan sonra gelen iç taraf ilişkide de genişliyor sonra geri toparlıyor.
Yumuşak yapıda da. İlişkide genişliyor sonra eski halini alıyor ama tam olarak değil. Kao ekstra genişlik bırakırsa diye endişe duyuyorum.

Saçmalamayın ya niye genişletsin? Orası bir kas dokusu. Bence dünyanın en güzel icadı, üç dört yıldır kullanıyorum, dediğin sorunu yaşamadım. Hakkında da cok yazi var vajinayı genişletiyor mu diye. Oku, için rahatlasın Böyle endiseleriniz varsa normal zamanda gün içinde her aklınıza geldiğinizde çiş tutar gibi sıkıp bırakın kendinizi birkaç dakika - kegel egzersizi bu- kaslarınızı sıkılastirmis olursunuz.
penis bile üç beş dk girmesi ile vajinayı genişletiyor o da genişletir bence. ama tecrübe etmediğim için sadece tahmin yürütüyorum:)
Bu da ilginç bir yorum . Üç beş dakikalık üstün (!) performansi olan penis mi vajinayi genişletiyor?
Biraz araştırırsanız (araştırma dediğim de basit bir google bile olur) sigara içmek ya da kilo almanın bile vajina genişlemesine etkili olduğu soylenirken sık cinsel ilski hiç bir yerde yazmıyor

Saçmalamayın ya niye genişletsin? Orası bir kas dokusu. Bence dünyanın en güzel icadı, üç dört yıldır kullanıyorum, dediğin sorunu yaşamadım. Hakkında da cok yazi var vajinayı genişletiyor mu diye. Oku, için rahatlasın Böyle endiseleriniz varsa normal zamanda gün içinde her aklınıza geldiğinizde çiş tutar gibi sıkıp bırakın kendinizi birkaç dakika - kegel egzersizi bu- kaslarınızı sıkılastirmis olursunuz.
Bu da ilginç bir yorum . Üç beş dakikalık üstün (!) performansi olan penis mi vajinayi genişletiyor?
Biraz araştırırsanız (araştırma dediğim de basit bir google bile olur) sigara içmek ya da kilo almanın bile vajina genişlemesine etkili olduğu soylenirken sık cinsel ilski hiç bir yerde yazmıyor
Yorumunuzu saygı çerçevesinde yapın tamam mı? Küfür etmişim gibi değişik tepkiler vermenize gerek yok.
Günlük ilişki yaşayan yani düzenli cinsel hayatı olan kadınların çoğu vajina genişlemesinden şikayetçi. Dış etkenler mutlaka vardır ama biz şuan onu konuşmuyoruz, nitekim burada genişlemesinde rol oynayan ana etken cinsellik. Bu bilinen bir şey, evli 10 kadının 8i aynı şeyi söyler.
Söz konusu kabı kullanmadığım için sadece fikrimi söylüyorum diye de belirtmiştim ki bence genişletir.
3-5 dk derken bilinen bir ortalamayı söyledim, siz neden alınıyorsunuz. Herkesin cinsel süresi kendine özeldir, ayrıca herkesin vajina esnekliği de farklıdır. Sizde genişleme olmuyor diye onda da olmayacak gibi bir kaide yok.

Kullanıp genişlemediğini söylemeniz hoşuma gitti. Hemşire Bi şahıs genişleyebileceğini söyledi evlenince kullnacağımı söyleyince haliyle ben de endişe duydum.

X