Adet oldum ama testim pozitif??

Böyleydi ilk yaptığımda sonra zaten beta hcg testi yaptırdım. Evet bir kaç kişiden daha duydum adet olan. Ama bilemiyorum ki kendimi çok umutlandirmak istemiyorum. Herkesin fizyolojisi farklı çünkü. Hayırlısı olsun diyorum
Anladim , ben bu sabah adet gördum

Durumumuz benziyor, bu sabah test yaptim yine silik’cikti anlamadim gerckten, belirtilerim de var di hakkimizda hayirlisi olsun

Eklentiler

• IMG_3989.jpeg
    IMG_3989.jpeg
    73,4 KB · Görüntüleme: 39
Benim doktorumun dediği bekleyeceğiz eğer düşmezse kürtaj dedi sanırım başka umuttanyok zaten hala kanamam devam ediyor

Ben adet kanamam devam ediyor diye gittim doktora 117 gündür devam ediyor kanda gebelik çıktı 13.3 iki gün sonra 16 çıktı artış pek yok diye öyle dedi doktorum

İnşallah birileri görür ve cevap verir 🥹 Kızlar benim bu ay adetim 6 gün gecikti. Gecikmeden 2 gün sonra kan testi verdim. 3.28 çıktı. Pazartesi günü adet oldum. Aklıma geldi evde yapılan testlerden yaptım ve ikinci çizgi çıktı. Yanlışlık vardır deyip ikinciyi yaptım oda öyle oldu. Gittim kan verdim. 21.88 çıktı bu sefer beta HCG ama hala kanamam devam ediyor. Düşük mü olacak acaba 🥹
Yerleşme kanaması oluyordur belki cnm kötü düşünme

Cok’gecmis’olsun, iki uc gun cok’zor du agrili sancili allah yasatmasin birdaha.
Ben bir ve ya iki ay ara vericem, iki kimyasal ust ust e cok, rahmim iyice temizlensin her iki gun maydonuz suyu iciyorum kaynattiktan sonra. Adet döngum geri gelir ve iyice temizlenir insallah🥺

Cok’gecmis’olsun, iki uc gun cok’zor du agrili sancili allah yasatmasin birdaha.
Ben bir ve ya iki ay ara vericem, iki kimyasal ust ust e cok, rahmim iyice temizlensin her iki gun maydonuz suyu iciyorum kaynattiktan sonra. Adet döngum geri gelir ve iyice temizlenir insallah🥺
İnşallah çok geçmiş olsun sizede. Bende zamana bırakmaya karar verdim. Korktum sanırım. Tedirgin oldum biraz 🥹

X