Adet olup testte 2. Silik çizgi çıkanlar

Bende testinde silik cizgi gordum fakat eger hamilelik olsaydi cok daha belli olurdu belki de kimyasal oldu yarin bi sonucunuz ciksin bakalim insallah gene de bir supriz vardir😇
Süpriz. Olması büyük bişey olur benim için😇 çünkü bende kimyasal diye düşünüyorum ve benim adetim gelmeye devam ediyo.

Süpriz. Olması büyük bişey olur benim için😇 çünkü bende kimyasal diye düşünüyorum ve benim adetim gelmeye devam ediyo.
Hayirlisi olsun insallah yuksek ihtimal ile kimyasal gebeliktir onumuzde ki ay gelsin supriziniz sonucunuz ciktiginda bana da dermisiniz merak ettim cunki 😊

Ben bugün acile gittim betam 2.30 çıktı bir de enfeksiyonum varmış. Hala deli gibi hamile olduğumu düşünüyorum, yükselir belki diyorum 😂

Ben bugün acile gittim betam 2.30 çıktı bir de enfeksiyonum varmış. Hala deli gibi hamile olduğumu düşünüyorum, yükselir belki diyorum 😂
Ay şeyide sorsaydın keşke enfeksiyondanmı yükseliyo beta hCG bence seninki normale göre yüksek bi tık ama hamilelik olarak gözükmüyo tabi hayırlısı olsun canım👍

Ay şeyide sorsaydın keşke enfeksiyondanmı yükseliyo beta hCG bence seninki normale göre yüksek bi tık ama hamilelik olarak gözükmüyo tabi hayırlısı olsun canım👍
Enfeksiyondan yüksek çıkması aklıma gelmedi ki zaten doktor değerimi söylemedi ben sonradan e nabızdan baktım.

Evet gençler benim değerim 0.2 çıktı negatif 😅😅😅😅 kimyasal gebelik diye düşünürken meğersem hiç hamile olmamışım. Tek kafama takılan madem öyle niye silik çizgi çıktı kafam orda.. Bide iki gün denedim testte yanlış olsa gene silik çıkarmıydıki ne bilim.

Evet gençler benim değerim 0.2 çıktı negatif 😅😅😅😅 kimyasal gebelik diye düşünürken meğersem hiç hamile olmamışım. Tek kafama takılan madem öyle niye silik çizgi çıktı kafam orda.. Bide iki gün denedim testte yanlış olsa gene silik çıkarmıydıki ne bilim.
Ama kimyasal gebelik olsa daha üzülürdüm sonuç olarak hamile olmuş olacaktım ve gene sağlıksız gebelik olacaktı bu arada benim bi düşüğüm bide kimyasal gebeliğim oldu önceden..

Ama kimyasal gebelik olsa daha üzülürdüm sonuç olarak hamile olmuş olacaktım ve gene sağlıksız gebelik olacaktı bu arada benim bi düşüğüm bide kimyasal gebeliğim oldu önceden..
Valla yalanci pozitif benim de basima geldi testler mi bozuk yoksa vucudumuzda biseyler mi oluyor cozebilmis degilim😃

kızlar 1 hafta önce adetim bitti şimdi test yaptım silik çizgi çıktı hamile olma ihtimalim warmı başına gelen varmı acaba

Eklentiler

• 17066153792947393286244667774966.jpg
    17066153792947393286244667774966.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 96
İnşallah hamilesinizdir. Bi test yapın evde isterseniz? Benimde işte adete kafam takılı kaldı adetsem niye çift çizgi oldu anlamadım adet oldum diye tamam demiştim bu seferde olmadı. Bi arkadaşım dedıkı adet olupta hamile kalanlar oluyomuş dedi. O çok ısrar etti emindim negatif çıkacağımdam ama sonuç böyle sizde görüyormusunuz ikinci çizgiyi?
Bende de başta dağınık cikti bir kaç dk sonra böyle çıktı bugün adet oldum en son 3 ocakta oldum bide bugün bel ağrım vardı diye yapım dedim sizce yardımcı olur musunuz nolur napim ben

Eklentiler

• IMG_20240203_102137.jpg
    IMG_20240203_102137.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 61
Adet olmadım 4 gün geçti adet oldum sonra test yaptım 2. Çizgi silik çıktı. Ondan öncesinde ben adete 7 gün kala sol göğüs ucum yanar gibi ağrıdı. Karnımda gaz birikti. Midemin acı suyu ağzıma geldi bu anlattıklarım aşırı abartılı oldu, birde adetime 2 gün kala fln belim aşırı ağrıdı öyleki sol bacağıma ağrısı vurdu geceleri beni uyutmuyordu. Adetim 4 gün geçtikten sonrada aşırı kasık ağrısıyla adet oldum. Fakat içimde kaldı genede test yaptım ve silik çizgi çıktı. Adet olduktan sonra belirtiler kayboldu gibi bişey şuan sadece kasıklarım ağrıyor. Yarın gene test yapıcam ve kan testi için sağlık ocağına gidicem.. Aranızds benim gibi olan varmı acaba?? (Lütfen yardımcı olun)

X