Adete 10 gün kala kanda gebelik negatif çıktı

Blackwomenn

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
10
4
25
Adetimin bittikten sonra yıkandım ve o günü tek korunmasız ilişkim oldu ve zamanla göğüslerimde hassasiyet var normalde hiç olmazdı bu ay acaba düşündüm hamile miyim diye adetime 10 gün kala a kan testi verdim ve negatif çıktı 1.20çıktı acaba erken mi test verdim bilgisi olan varsa yardımcı olabilir?

Son düzenleme:
Adetimin bittikten sonra yıkandım ve o günü tek korunmasız ilişkim oldu ve zamanla göğüslerimde hassasiyet var normalde hiç olmazdı bu ay acaba düşündüm hamile miyim diye adetime 10 gün kala a kan testi verdim ve negatif çıktı 1.20çıktı acaba erken mi test verdim bilgisi olan varsa yardımcı olabilir?
Evet erken daha 10 gün var

120 mi çıktı 1.20 mi çıktı?

Evet erken daha 10 gün var

Hanımlar merhaba benimde adetimin bugün 18. Günü telefonumda olan programa göre adetime 10 gün var geçen ay tüp bebek tedavisinden sonucum negatif çıkmıştı bu ay lenfosit aşısına başlamıştık doktor hamile kalabilirsin dikkat et demişti bizde afedersiniz ilişki sürecimize dikkat ediyoruz ama bugün iç çamaşırım da pıhtılı akıntılı gibi kahverengi bir leke oluşmuş görünce şok oldum sizce yerleşme kanaması olabilir mi yoksa henüz erken mi bu konuda bilgisi olan var mı. Çünkü bu kadar erken adet olamam olmadım da hiç. Sizce lekenin sebebi nedir lütfen yardımcı olur musunuz 🙏

X