Adete 14 gün kala böyle akıntı tiksinen bakmasın

Suskungirl44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2020
92
18
26
Kızlar adete 14 gün var kasıklarımda aşırı ağrı hissediyorum kasıklarımda doluluk hissediyorum bazen kasıklarımda sanki böyle hareketlenme tarzında bir şey var böyle pıt pıt ediyor gibi hissediyorum dün kan verdim sonuç negatif çıktı bugün de böyle bir akıntı geldi daha önceden başıma gelmediği için size sormak istedim sizce neden böyle

Kızlar adete 14 gün var kasıklarımda aşırı ağrı hissediyorum kasıklarımda doluluk hissediyorum bazen kasıklarımda sanki böyle hareketlenme tarzında bir şey var böyle pıt pıt ediyor gibi hissediyorum dün kan verdim sonuç negatif çıktı bugün de böyle bir akıntı geldi daha önceden başıma gelmediği için size sormak istedim sizce neden böyle
Hamile olabilirsin eğer bekliyorsan çünkü benim ilk belirtilerim de bunlardı

Hamile olabilirsin eğer bekliyorsan çünkü benim ilk belirtilerim de bunlardı
Sonucun negatif olması normal çünkü muhtemelen yumurtlama olmuş ve o akıntı da yumurtlamada gayet normal. Kahverengi akıntı, bir miktar adet kanının uzun günler sonra akıntıyla dışarı atılmasından kaynaklanıyor. Bazen ben de yaşıyorum bunu.

Yumurtlama döneminde böyle ağrılar, kasıklarda batma, yumurta akı gibi akışkan akıntı olur. Adete 14 gün kala kanda gebelik çıkan daha duymadım. Genelde adete 14 gün kala yumurtlama dönemidir zaten.

Yumurtlama döneminde böyle ağrılar, kasıklarda batma, yumurta akı gibi akışkan akıntı olur. Adete 14 gün kala kanda gebelik çıkan daha duymadım. Genelde adete 14 gün kala yumurtlama dönemidir zaten.
Ama cnm diğer adetim farklı gibiydi adetde kasık ağrısı fln çektim normalde asla çeken bir insan deilim adet bitiminden beridir de çekiyorum acaba dedim üstüne mi gördüm diyorum kndi kendime

Ama cnm diğer adetim farklı gibiydi adetde kasık ağrısı fln çektim normalde asla çeken bir insan deilim adet bitiminden beridir de çekiyorum acaba dedim üstüne mi gördüm diyorum kndi kendime
Üstüne görmüş olsanız testlerde pozitif sonuç alırsınız. Ve de yumurtlama 1 günlük süreç değil. Çatlama olana kadar gelişirken de ağrılar olabilir, batma tarzında. Bir doktora gidin çok ağrınız varsa, böylece öğrenmiş olursunuz gebelik var mı yok mu ve de yumurtlama mı değil mi diye.

X