Adete 2 gün kala testler ve gebelik

Eloyeloo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2024
5
0
25
Kızlar selam
Ben 5 ay kadar doğum kontrol hapı kullandım 5 ay öncede bıraktım hapı 5 aydır her ayı değerlendirdik ve folik asitte 4. Kutum 😂 bu ay adete 2 gün kala erken gebelik testi yaptım sonuç negatif ama adet belirtilerim hiç yok bu durumu yaşayan var mı veya ne önerirsiniz 🙏

Kızlar selam
Ben 5 ay kadar doğum kontrol hapı kullandım 5 ay öncede bıraktım hapı 5 aydır her ayı değerlendirdik ve folik asitte 4. Kutum 😂 bu ay adete 2 gün kala erken gebelik testi yaptım sonuç negatif ama adet belirtilerim hiç yok bu durumu yaşayan var mı veya ne önerirsiniz 🙏
Olsaydi cikardi diye dusunuyorum

Benimde adetime 7 gün var adetten sonra hiç boş geçmedik sayılır. Karnımda gıdıklanma gibi değişik bi hissiyat var sürekli bi hareketli karnım, zaman geçse de test yapsam diye bekliyorum 🙃

Benimde adetime 7 gün var adetten sonra hiç boş geçmedik sayılır. Karnımda gıdıklanma gibi değişik bi hissiyat var sürekli bi hareketli karnım, zaman geçse de test yapsam diye bekliyorum 🙃
Benim de 3 gündür bulantım var inşallah istediğimiz gibi olur🙏

Benim de 3 gündür bulantım var inşallah istediğimiz gibi olur🙏
Canım ya benim de öyle salı gününden beri var salı günü gittim ultrasonda gebelik olabilir rahim duvarın kalınlaşmış dedi 6gün vardı adetime kan testinde çıkmadı yumurtlamışsın solda 7 sağda 4 tane var vs dedi takvimime göre de ayın 1iydi yumurtlama günüm 2si ve 4ü kahverengi leke geldi karnında sıvı var dedi ne demek istedi anlamadım onu da soramadım haftaya tekrar gel bakalım dedi belirti olarak mide bulantım çok oluyor sabahları kahvaltı yapamıyorum sadece zeytin domates yiyebiliyorum birde kusura bakmayın kızlar ishal olmuşum bugun çok kötü hissediyorum bilemedim bu salgınmıdır gebelikmi anlayamadım adetime de 2gün kaldı

Merhaba aşılamamın bugün 12. Günü adetim 2 gün var bugün kan verdim hcg 1.5 çıktı doktor sınırda yükseledebilir böylede kalabilir dedi 3 gün sonra tekrar bakılsın dedi durum nedir böyle olan varmı

X