Adete 4 gün kala beta hcg <1 yani negatif, sizce erken mi yapılmış oldu test

🥰 bir gün daha bekle canım bekleme zor oluyor biliyorum çok düşünme kafanı dağıtacak birseyler olur. Allah zaten zamanını biliyordur. Kalbinden geçen nasip olsun. Banada bilgi ver olur mu dualarım seninle
Allah razı olsun , yazacağım inşallah tamamdır 🌺🤩 çok sağol gerçekten 🎀🌸

Merhabalar adetime 4 gün kala dayanamayıp kan testi yaptım fakat 1 çıktı. Direkt negatif diye düşünmeli miyim yoksa erken bir dönemde mi yaptım testi? Araştırmalarımda çok sınır bir dönem olduğu ve kanda çıkmayabileceği yazıyor. Ama pozitif olsaydı da en azından birkaç değer yüksek çıkardı diye düşünüyorum 🥹 Sizce tekrarlanmalı mı test birkaç gün sonra. Boşuna da umutlanmak gibi olsun da istemiyorum.Bu konuda tecrübeli olanların fikirlerine ihtiyacım var

Adetten en az iki hafta geçmesi lazım.
Pozıtif çıksada kimyasal olabilir.

Canım merhaba test yaptın mı ? Seni merak ettim
Canım adetim 1 gün gecikti hiç gecikme yaşamazdım , az önce ilk idrarla test yaptım ve negatif hayali çizgi bile yok.. sanırım yarım öbürgün adet olurum anlayamadım hayırlısı olsun :)

Canım adetim 1 gün gecikti hiç gecikme yaşamazdım , az önce ilk idrarla test yaptım ve negatif hayali çizgi bile yok.. sanırım yarım öbürgün adet olurum anlayamadım hayırlısı olsun :)
Canım takma kafana bir kaç gün daha bekle, Allah zaten inanın zamanında veriyor, Elbet minik bebeğin geleceği zaman vardır. Adet olmadığın sürece umut hep vardır. Regli olursanda üzülme inşallah diğer ay olur

Canım takma kafana bir kaç gün daha bekle, Allah zaten inanın zamanında veriyor, Elbet minik bebeğin geleceği zaman vardır. Adet olmadığın sürece umut hep vardır. Regli olursanda üzülme inşallah diğer ay olur
Evet bakalım doğru diyorsun inşallah yazarım sana da 🌸🤩 herşeyin hayırlısı olsun 🥀

X