Adete iki gün kala lekelenme

vera12345

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2024
243
118
31
Kızlar dün akşamdan beri belli belirsiz lekelenmem var. Yumurtlamanın 11. Günündeyim normal şartlar altında 2-3 güne adet olmam gerekiyor.
Son ilişki üstünden de 10 gün geçti sabah test yaptım negatif.
Bu lekelenmesin sebebi ne olabilir ? İlk defa böyle bir şey yaşıyorum ovulasyonla takip ettiğim her ay yumurtlamanın 13-14. Günü adet görüyorum şaşmadı hiç.
kürtaj sonrası böyle anormalliklerim oldu ama 24. Gündeyim daha bu kadar erken hiç adet olmadım.
Adet belirtilerim de yok zaten kürtajdan sonra hepsi kayboldu.
böyle birkaç gün öncesi lekelenmesi başlayan var mı ?

40 gün sonrasında vücudunuz ve adet düzeniniz normalde döner . Şu an ara kanamalar yaşamanız normal vücudunuz tamamen kanı atmamış bu sebeple lekelenme şeklinde kanama yaşıyorsunuz korkulacak bir durum yok

40 gün sonrasında vücudunuz ve adet düzeniniz normalde döner . Şu an ara kanamalar yaşamanız normal vücudunuz tamamen kanı atmamış bu sebeple lekelenme şeklinde kanama yaşıyorsunuz korkulacak bir durum yok
Benim kürtajdan 9 ay geçti. Bugün kan verdim 7,86 çıktı hcg.

Bayağı olmuş . Biraz karışık yazmışsınız
Kürtaj süresini vermedim ondan yeni sandınız galiba. Yani ondan sonra adette düzensizlikler yaşadım ama adete 4-5 gün kala hiçbir zaman lekelenme yaşamadım.
Genelde geç geldi ve geç temizlendi kürtaj sonrası zaten son üç ay düzenliydi.
Yumurtlama gününü de değerlendirdiğim için acaba olabilir mi diye düşündüm kan verince sonuç o çıktı işte.

X