Adete kaç gün kala Hamilelik belirtileriniz başladı

Kızlarr yardım edermisiniz?( ben kasım ayının 4 ü regl oldum 32 gün yapıyo. Bu gün regl olmadım. Ama 31 günüm yarn 32 gün oluyo sizce hamilelik ola bilirmi? Ayaklarım bacaklarım sıcak yanıyo gibi. Birde göğüsümde çok şişme var dokununca acıyo ara sıra karnıma kramp gibi giriyo bişey. Ayn 27 si kahve rengi çok hafif lekelenme oldu amma pembe değildi hatda geçen ay regl olmadan bir gün önce lekelenme oldu sonra regl oldum bu sefer öyle olmadı hep uyuyunca regl olduğumu falan görüyorum rüyamda piskolejim bozuldu sice ne yapmam lazm?
Şimdiye çoktan yapmıştım tam günü :) çok heyecanlı

Merhabalar adetime 9 gün var şuan belirtim yok. Daha önce düşük yaşadım. Onda çok belirtim olmuştu bu ay da hamile kalmak istiyorum ama belirtim yok. Sizin belirtiniz adete kaç gün kala başladı ve ne gibi belirtiler oldu
Benimde 9 gün var ve iki ay önce düşük yaşadım erken belirtim baş ağrısı olmuştu normal zamanlardan farklı bir ağrı şimdi yine baş ağrısı yaşıyorum umutlanmak istemiyorum ama o zamanki gibi

Adete 2 gün kala halsizlik belirtim olmuştu. O 2 gün erkenden uyuyakalmıştım. Sonra günüm geçti hamile olduğumu öğrendim. Asıl belirtiler günüm geçince ortaya çıktı.

Adete 2 gün kala halsizlik belirtim olmuştu. O 2 gün erkenden uyuyakalmıştım. Sonra günüm geçti hamile olduğumu öğrendim. Asıl belirtiler günüm geçince ortaya çıktı.
2 gündür el ayak üşümesiyle uyuyakalıyorum saat 9 da. Yarın ya da sonraki gün Regl olmam lazım. Bakalım 😌🙏🏼

Benimde 9 gün var ve iki ay önce düşük yaşadım erken belirtim baş ağrısı olmuştu normal zamanlardan farklı bir ağrı şimdi yine baş ağrısı yaşıyorum umutlanmak istemiyorum ama o zamanki gibi
İnşallah hamilesindir dua edeceğim senin için bende hala hiç bir belirti yok umarım olur benimde

Benim regl döneminde normalde belirtilerim olur. Hamile olduğumu öğrendiğim ay hiç belirtim olmadı.

Merhabalar adetime 9 gün var şuan belirtim yok. Daha önce düşük yaşadım. Onda çok belirtim olmuştu bu ay da hamile kalmak istiyorum ama belirtim yok. Sizin belirtiniz adete kaç gün kala başladı ve ne gibi belirtiler oldu
Merhaba bende size benzer bir durum yaşadım 8 haftalık kalbi durduğu için kürtaj oldum Belirti olarak sık idrara çıkma ve göğüs hassasiyeti olmuştu ama şu bir gerçek ki kafaya takmamak gerekiyor (çok zor biliyorum)ben umudumu kestiğim ay gebe kaldığımı öğrenmiştim

iyi akşamlar adetime 5 gün var bundan 3 gün önceye kadar kasik ve göğüs hasasiyetim vardi ama geçti geçtikten sonra da göğüslerim dolgunlaştiı ve damarlarım görünür bir hâl aldı sizce hamilelik varmıdır

X