Adetim gecikti ama test negatif?

zoz29

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
18
6
27
Merhabalar,
Foruma yeni katildim ilk konum…
1 nisan pazartesi günü adet olmam gerekiyordu, bugun 7 nisan pazar ve henuz adet olmadim.
Ilk gun evdeki erken testi yaptim, negatif, hafta içinde tekrar 3 test daha yaptim. Hepsi negatif.
18 aydir pozitif bir test bekliyoruz 💔
Tüm belirtilerim var; kasik agrilari, mide bulantisi, yorgunluk, bel agrisi, göğüs ağrısı ve en çok ates basmalari…
Fakat her an adet okacakmis gibi hissediyorum, o yuzden kan tahlillerini erteliyorum…
Sizce gec dollenme olasiligi var mi? Ya da kanda daha sonra cikar mi?
Benimle aynı durumda olanlar?
Siz de yasadiklarinizi paylassaniz cokkkk sevinirim :)

Merhabalar,
Foruma yeni katildim ilk konum…
1 nisan pazartesi günü adet olmam gerekiyordu, bugun 7 nisan pazar ve henuz adet olmadim.
Ilk gun evdeki erken testi yaptim, negatif, hafta içinde tekrar 3 test daha yaptim. Hepsi negatif.
18 aydir pozitif bir test bekliyoruz 💔
Tüm belirtilerim var; kasik agrilari, mide bulantisi, yorgunluk, bel agrisi, göğüs ağrısı ve en çok ates basmalari…
Fakat her an adet okacakmis gibi hissediyorum, o yuzden kan tahlillerini erteliyorum…
Sizce gec dollenme olasiligi var mi? Ya da kanda daha sonra cikar mi?
Benimle aynı durumda olanlar?
Siz de yasadiklarinizi paylassaniz cokkkk sevinirim :)
Erteleme bugün kan testi ver sonuç çıkar çünkü üzerinden bir hafta geçmiş. Üzgünüm hamilelik yok bence. Arkadaşım geç döllenme ile hamile kalmış ve adet günü erken gebelik testi ile sonucu görmüştü.

Erteleme bugün kan testi ver sonuç çıkar çünkü üzerinden bir hafta geçmiş. Üzgünüm hamilelik yok bence. Arkadaşım geç döllenme ile hamile kalmış ve adet günü erken gebelik testi ile sonucu görmüştü.
Geri donusun için teşekkür ederim💖
Çarsamba için randevu aldim.. bakalim😥

Insallah çok tesekkur ederim, 11 martta hsg yaptirmistim, sanirim ondan kaynakli bir gecikme, umarim bir gun pozitif bir testim olur 🥲 size iyi aksamlar ve mutlu bayramlar🌸
Bebde ilmadim henuz adet ama 5 gun once lekelenme yasadim simdi durdu yarin adet bitmesi lazim testlerde negatif cokmus erken acaba

Bebde ilmadim henuz adet ama 5 gun once lekelenme yasadim simdi durdu yarin adet bitmesi lazim testlerde negatif cokmus erken acaba
Inanin bilmiyorum, daha önce adet olmam gereken gunde lekelenmem’olmustu.
Yerlesme kanamasidir diye dusundum test yaptirdim kan da verdim hep negatif cikti, bir kac gun sonra adet oldum.
Benim tavsiyem kan vermeniz en azindan net bir cevap olur☺️
Ama umarim guzel bir haber alirsiniz 💖

Inanin bilmiyorum, daha önce adet olmam gereken gunde lekelenmem’olmustu.
Yerlesme kanamasidir diye dusundum test yaptirdim kan da verdim hep negatif cikti, bir kac gun sonra adet oldum.
Benim tavsiyem kan vermeniz en azindan net bir cevap olur☺️
Ama umarim guzel bir haber alirsiniz 💖
Hala adet olmadim yurtdisindayim kan vs veremiyorum i nedenle iylece bekliyorm

X