Adet'in 3 günü test

Yasemin16_

Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2022
14
3
38
Herkese merhaba , Doktor adetinin 3 .günü test için gel dedi ama Pazara denk geliyor ne yapmalıyım hiç bilmiyorum. Doktor yazdım ama henüz dönmedi. 37 Yaşındayım ilk testlerimde yumurtalık rezervim ideal ,Amh testim 3.75 çıkmıştı doktor normal görünüyor dedi.Kafam çok karıştı ne yapmalıyım bilmiyorum.Bu arada Tsh çok yüksek çıktı 6,65 gibi onun tedavisini görmeye başladım.Aşırı gerginim.

Herkese merhaba , Doktor adetinin 3 .günü test için gel dedi ama Pazara denk geliyor ne yapmalıyım hiç bilmiyorum. Doktor yazdım ama henüz dönmedi. 37 Yaşındayım ilk testlerimde yumurtalık rezervim ideal ,Amh testim 3.75 çıkmıştı doktor normal görünüyor dedi.Kafam çok karıştı ne yapmalıyım bilmiyorum.Bu arada Tsh çok yüksek çıktı 6,65 gibi onun tedavisini görmeye başladım.Aşırı gerginim.
4.gunde gidebilirsin sıkıntı olacağını düşünmüyorum amh yumurtalık rezervinin gösteren hormon önemli olan lh fsh kadınsa diğer hormonların baktir gerilme bak tsh yükselmesi iyi bir şey değil 3un altında olmalı tsh hormonları anası bildiğin ben hasimato hastasıyım senelerdir tsh çekiyorum ilaçla düzene giriyor gerilme hormonların sahip çık 😀🤗

Doktor 4. gün gelebilirsin dedi.Pazartesi sabahına randevu aldım. Bana da dün kondu hashimoto tanısı.Bakalım ilaca başladım bugün .İnşallah çıkabilirim 😆sagolasın

X