Adetliyken ovülasyon testii

narnia35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2024
5
1
23
Merhaba adetliyken ovülasyon testinin iki çizgisinin de koyu olması ne anlama geliyor lütfen yardımcı olun gebelik düşünüyorum çok aklım takıldı normal mi

Merhaba adetliyken ovülasyon testinin iki çizgisinin de koyu olması ne anlama geliyor lütfen yardımcı olun gebelik düşünüyorum çok aklım takıldı normal mi
Adetliyken çıktığını ilk defa duydum testinizi buraya yukleyebilirmisiniz

IMG_2770.jpeg

Gebelik testi negatif çıktı akşam yaptım adetim de normaldekinden az anlamadım 🥺
Vallahi çok şaşırdım regli iken yumurta nasıl oldu bilemedim lekelenme şeklindey se değerlendirin belki yumurtlama lekelelenmesi falanda olabilir

Pcos olabilir misiniz? Bu ovulasyon testleri LH düzeyini ölçer, normalde yumurtlama zamanı yüksektir LH. Ama pcosta regl döneminde de hatta ay boyu yüksek seyreder. Adetin 2 ya da 3. Günü kan verdiniz mi hiç LH yüksekliği var mıydı?

Pcos olabilir misiniz? Bu ovulasyon testleri LH düzeyini ölçer, normalde yumurtlama zamanı yüksektir LH. Ama pcosta regl döneminde de hatta ay boyu yüksek seyreder. Adetin 2 ya da 3. Günü kan verdiniz mi hiç LH yüksekliği var mıydı?
Hormon testlerime düzenli baktırıyorum pcos değilim kontrollerimi de aksatmıyorum bende anlam veremedim:///

X