AHM değeri

AHM değerim 1.09 çıktı bu yumurta rezervimin düşük olduğunu mu gösteriyor ne anlama geliyor?
1 in altıni düşük kabul ediyorlar ve çocuk konusunda acele etmenizi söylüyorlar ve tup bebege yönlendiriyorlar ben tup bebek hazırlığı yaparken 0.98 amh ile doğal uolla hamile kaldım ki sizinki daha yüksek tabiki doktorunuz ne diyorsa o yolda ilerleyin .bana kendi doktorum amh değerin düşük ama yasin genç olduğu için ümitliyim demişti kalite bakımından. 30 yaşındayım

1 in altıni düşük kabul ediyorlar ve çocuk konusunda acele etmenizi söylüyorlar ve tup bebege yönlendiriyorlar ben tup bebek hazırlığı yaparken 0.98 amh ile doğal uolla hamile kaldım ki sizinki daha yüksek tabiki doktorunuz ne diyorsa o yolda ilerleyin .bana kendi doktorum amh değerin düşük ama yasin genç olduğu için ümitliyim demişti kalite bakımından. 30 yaşındayım

Teşekkürler şu an biraz rahatladım fakat benim sigara tüketimim fazla ve kilomda olduğu için 90 kilo) yine de endişeleniyorum ister istemez doktorumada yarın randevum bakalım ne diyecek inşallah olumsuz bir şey söylemez

AHM değerim 1.09 çıktı bu yumurta rezervimin düşük olduğunu mu gösteriyor ne

Teşekkürler şu an biraz rahatladım fakat benim sigara tüketimim fazla ve kilomda olduğu için 90 kilo) yine de endişeleniyorum ister istemez doktorumada yarın randevum bakalım ne diyecek inşallah olumsuz bir şey söylemez
Sağlıklı beslenme gebelik sürecinde çok önemli dikkat ederseniz bi sorun olmayacaktır umarım istediğiniz gibi geçer randevunuz

Yok malesef hala kalamadım klomen+ OVTRELLE kullandım olumsuz oldu rahim filmi çekildi tipler tıkaloydı açıldı hormonlara bakıldı hormonlara sıkıntı yok elimden sperm örnegi alınacak artık bakalım bekliyız inşallah güzel haberler alırız
İnşallah alırsınız güzel haber rabbim yardımcınız olsun

X