Aile apartmanı, kayınvalide, bozulan psikolojim işin içinden çıkamıyorum

Daha karısına bir ev kuramayan adamla evlisin. Üzerine de anneni alıp gelmişsin. Hadi sen çocuğa bakar annem yardım eder diye görmezden geldin olayları da annen hangi akla hizmet dünürünün evine geldi?
Çalışacaksın! Annende çocuğa bakacak. Sonra da ordan gideceksiniz. Bu sorun böyle çözülür. Eşin anneni getirdiğine belki pişman. Ya da annesi de gelip burda yaşasın ki benim anneme de hizmet etsin diye düşündü. Neyse Ya susup kayınvalidene hizmet edeceksin Ya çalışıp ordan taşınacaksın ya da her gün kavga gürültü en sonunda adam da annenle seni kapıya koyacak başka da yol yok

Bedduayı görünce ürperdim. Gerek yok böyle şeylere. Çıkın gidin o zaman, bedduaya ne gerek var.
Burda halen konu açan kızlar var çok seviyorum kabul ettim aile apartmanında oturmayı diye. E kabul ettiysen sonradan oluşacak en ufak meseleye konu sahibi gibi aşırı tepkiler vermezsin. 60 yaşındaki annen yaşlı, hasta oluyor da 70 yaşındaki kaynanan nasıl sağlıklı olabilir. Bu yaşında her sabah başka bir ağrıyla kalkıyorum bazı dönemler. İnsaflı olun, kimse kazık çakmıyor dünyaya, siz 1 çocuk büyütürken bu kadar yakınıyorsunuz, o kadın da kocanızı büyütmüş. Bir tabak yemekten ne olacak, bundan ötesi ciddi kötülükler varsa bilemem..
Kimsenin ne yaşadığını bilemezsiniz ve o anlık öfke ve üzüntüyle öyle yazdım . Ben kendim istemedim burda oturmayı mecbur bırakıldım . Üstünede sıkıntı yaşayınca böyle tepki verdim . Özgürlüğü kısıtlanmış biri olarak söylüyorum Allah kimseyi düşürmesin bu aile apartmanlarına

Kendi anneniz sizin evde yaşarken sorun yok ama kvye bi tabak yemek verince sorun var öyle mi? Bedava evde duruyorsunuz ayrıca anenizi de yanınıza almışsınız arada bi kvye yardımda bulunsanız ne olur? Ben annenize de hayret ettim hadi siz cahilsiniz o neden sizi uyarmıyor? Keşke kv akıllanıp dese ki ya kira verin yada evden çıkın o zmn belki kadının kıymetini bilirdiniz. Ya da nasılsa kadından nefret ediyosunuz en azından dairenin kirasını alıp kendine daha rahat bi yaşam sağlar

Kimsenin ne yaşadığını bilemezsiniz ve o anlık öfke ve üzüntüyle öyle yazdım . Ben kendim istemedim burda oturmayı mecbur bırakıldım . Üstünede sıkıntı yaşayınca böyle tepki verdim . Özgürlüğü kısıtlanmış biri olarak söylüyorum Allah kimseyi düşürmesin bu aile apartmanlarına
Zorla tutuluyorsanız 112’yi arayın kurtarırlar. Bu şekilde çözülmeyecek bir durumsa zorla tutulmuyorsunuz. Şartlar sebebiyle o evde yaşamayı tercih ediyorsunuz. Hem insanların evinde oturup hem beddua show yapmanız komik duruyor.

Zorla tutuluyorsanız 112’yi arayın kurtarırlar. Bu şekilde çözülmeyecek bir durumsa zorla tutulmuyorsunuz. Şartlar sebebiyle o evde yaşamayı tercih ediyorsunuz. Hem insanların evinde oturup hem beddua show yapmanız komik duruyor.
Komikse gül o zaman , hem oturduğum ev kendime ait . Boş konuşma yapma yılların patlamasını sende yaşarım

Komikse gül o zaman , hem oturduğum ev kendime ait . Boş konuşma yapma yılların patlamasını sende yaşarım
Neyse. Keşke kocanızın ailesinin apartmanından ev almasydınız. Siz o yılların patlamasını muhatabına yapmadıktan sonra neye yarar? Bana patlasanız ne patlamasanız ne? Sayfayı kapatınca yoksunuz.

X