akinti ve yumurtlama lutfen bi bakin kizlar

banu13

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
389
0
40
selam kizlar.oncelikle cevap verecek herkese cok tesekkurler.bebek istiyorum ve yumurtlama donemini tutturmak icin akinti kontrolu yapiyim diyorum.bu yumurtlama gunlerinde gelen akinti seffaf uzayan bi akinti oluyomus ama benim akintim daima boyle yani ben butun ay boyunca yumurtluyo muyum ne?kaydirigubbakcemile3ya kizlar bide cevreden bazilari iltihap olunca olur diyolar bu tip akintiyi.bu konuda bana yardimci olursaniz sevinirim?bunu yasayan tek kisi ben miyim ve ben yumurtladigimi akintiya bakarak nasil anlayacagim?:uhm:

Birçoğumuz yumurtlama dönemine girdiğimiz zamanı bu akıntıyla anlıyoruz. Sonra zaten kesiliyo. Yumurtlama dönemi dışında da zaman zaman akıntı olması normal ama sürekli akıntın varsa, doktora görünmende fayda var. Bir şey çıkmasa bile kafan rahatlamış olur. Hemde yumurtlama zamanını öğrenmiş olursun. Bir de kokulu akıntı iyi değil diye biliyorum.

şimdi canım bu yumurtlama dönemindeki akıntıyla normal dönemlerdeki akıntı farkli yumurta günündeki akıntı ince şeffat 2 parmagının arasına alınca uzayan bir akıntı..zaten anlarsın diger günelrdeki akıntı daha kalın olur egerki sende aşırı derecede akıntı varsa kasıntı veya kokuyla birlikdeyse ozaman enfeksiyon var diye biliriz.

şimdi bende gecen ay 11 nci günümde(mensımın oldukı ilk günden sayacak olursa) akıntım ince şeffatti yanı o günler benim gebe kalma sansımın oldugu günlerdi..ama diger hesaplayıcılara bakarsak 14-15-16 günleri gösteriyordu gecen ay eşim 15-16 da yanımda oldugundan gebelik olmadi..sende kendı ovulasyon gününü sana özel diye düşürenerek hareket et kasma kendini akışına bırak..

artık kafam karıştı iyice ne yapacağımı şaşırdım. çok fazla araştırma yaptım netten ama kafamı karıştırmaktan başka bir işe yaramadılar :bbo: bu işin en oluru düzenli ilişki bence. çünkü ne zaman yumurtlayacağımızı anlamamız çok zor oluyor akıntı başka şey söylüyor ateş başka hesaplayıcılar başka. biz eşimle iş yoğunluğu nedeniyle düzenli ilişkiyi başaramıyoruz o yüzden herşeyi oluruna bıraktım artık

artık kafam karıştı iyice ne yapacağımı şaşırdım. çok fazla araştırma yaptım netten ama kafamı karıştırmaktan başka bir işe yaramadılar :bbo: bu işin en oluru düzenli ilişki bence. çünkü ne zaman yumurtlayacağımızı anlamamız çok zor oluyor akıntı başka şey söylüyor ateş başka hesaplayıcılar başka. biz eşimle iş yoğunluğu nedeniyle düzenli ilişkiyi başaramıyoruz o yüzden herşeyi oluruna bıraktım artık

valla bende aynı canım ya int araştırıyorum sürekli ne yapacağımı şaşırdım kafayı sıyıracam yakında yumurtlama döneminde sürekli bişi çıkıyo ya misafir geliyo yada eşim çalışıyo.sağlıklımıyım değilmiyim onuda bilmiyorum doktora gisek bir sürü şey istiyolar ne yapacağımı bilemez olduk

dün bunları yazdıktan sonra tam işten çıkarken benden şu yumurta akı kıvamındaki sıvı geldi. 17. günümdü. periyotlarım 26 ile 31 arasında değişiyor. gelecek adetten 14gün önce yumurtladığımız söylendiğine göre 17+14=31 yani ben dün yumurtldım sanırım. ve dün geceyi değerlendirdim bakalım ne olacak merak ediyorum :)

inş olur canım bu düşünnce bile yetiyo insanın kafasını kurculamaya.imkanın varsa ovulosyon testi al daha rahat edersin

ben akıntımdan hemen anlıyorum ama kızlar....adetiniz bittiktenm sonra bol akıntılı dönem başlar sonra gittikçe azalr ve rengindeki değişiklik meydana gelir

akıntın kokuluysa eğer mutlaka bi dr a görün derim..yumurta akı kıvamında ise yumurtlama vardır demek oluyormuş canım ben hep böyle takip ediyorum

Kızlar cok eski konu. AMA nette arastrma yaparken dikkatimi cekti. Ben yaklaşık 35 gunde bi adet goruyorum. Bi haftadır akıntım cok AMA bugün seffaf uzayan bi akintigeldi.Ymurtlama donei sanirim. AMA en son adet tarihi 14 ocak. Normalmi kızlar yardım edin :KK43:

Kızlar cok eski konu. AMA nette arastrma yaparken dikkatimi cekti. Ben yaklaşık 35 gunde bi adet goruyorum. Bi haftadır akıntım cok AMA bugün seffaf uzayan bi akintigeldi.Ymurtlama donei sanirim. AMA en son adet tarihi 14 ocak. Normalmi kızlar yardım edin :KK43:

yumurtlamani belirlemek icin "ates olcme yontemi" topigine gelsene canim. bi incele orayi.

Bu ay da ateş ölçme yontemi i deneyelim bakalim.

ateş işi zormuş kızlar.çok küçük rakamlarla uğraşıyoruz.

ateş işi zormuş kızlar.çok küçük rakamlarla uğraşıyoruz.
Çok büyük laf etmişim galiba çünkü 8 ay sonra ilk kez bu ay ateş ölçmeye başladım.bakalım ay sonunda tablom nasıl olacak.

X