İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Angel bra sütyen

Kafamdadelisorular-

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2017
1
0
43
IMG_3592.PNG Angel bra göğüs dolgunlaştırıcı sütyen kullanan arkadaşlar?

Merhabalar
Ben kullanıyorum ama öncelikle yaşadığım bir sorundan bahsetmek istiyorum. Angelbra sütyen çıktığında ilk alan müşterilerden biri bendim sanırım ve ilk dolandırılan da tabiki aldığımı sandığım ürünü (... olarak aldım ve dolandırıldım normal sütyen geldi . Uzun zaman araştırıp ( adresini sahte ürün satan bir firma olduğunu öğrendim artık güvenim kalmadı ama yinede çok istediğim için bu ürünü ( ) sayfası ile tanıştım iyikide tanışmışım aldığım üründen çok memnum . Eğer alacak olursanız dikkat edin ismin benzerliği söz konusu
Teşkkürederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar
Ben kullanıyorum ama öncelikle yaşadığım bir sorundan bahsetmek istiyorum.
Angelbra sütyen çıktığında ilk alan müşterilerden biri bendim sanırım ve ilk dolandırılan da tabiki ( ) aldığımı sandığım ürünü ( ) olarak aldım ve dolandırıldım normal sütyen geldi.
Uzun zaman araştırıp ( ) adresini sahte ürün satan bir firma olduğunu öğrendim ve şikayet ettim artık güvenim kalmadı ama yinede çok istediğim için bu ürünü ( ) sayfası ile tanıştım iyikide tanışmışım aldığım üründen çok memnum . Eğer alacak olursanız dikkat edin ismin benzerliği söz konusu
Teşkkürederim

Merhabalar
Ben kullanıyorum ama öncelikle yaşadığım bir sorundan bahsetmek istiyorum. Angelbra sütyen çıktığında ilk alan müşterilerden biri bendim sanırım ve ilk dolandırılan da tabiki aldığımı sandığım ürünü (... olarak aldım ve dolandırıldım normal sütyen geldi . Uzun zaman araştırıp ( adresini sahte ürün satan bir firma olduğunu öğrendim artık güvenim kalmadı ama yinede çok istediğim için bu ürünü ( ) sayfası ile tanıştım iyikide tanışmışım aldığım üründen çok memnum . Eğer alacak olursanız dikkat edin ismin benzerliği söz konusu
Teşkkürederim

Merhaba hangi siteden getirtdiniz aceba?

Hiç kimse denemedi mi ??? Kullanışlı mı değil mi yapışıyor mu yapışmıyor mu ve hangi site orijinal bilen varsa aydınlatsın lütfen :)

Arkadaşlar angel bra hakkında şikayet ve yorumları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Dolandırılan çok insan varmış. Dikkatli olmakta yarar var.

Ben yeni gordum bu sutyen cesidini.Daha once hic bilmiyordum arastirirken gordum merak edip internet sitesinden siparis ettim.Ama bu kadar olumsuz yorum olduguna gore bir sey beklememeliyim.Keske once burda arastirsaymisim bilmeden siparis ettim

X