Ankara arkadaş arıyorum

Mrykkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
43
24
29
Merhaba Ankara’da yaşıyorum 29 yaşındayım , şu an çalışmıyorum . hiçkimsemiz burada değil annemler dışında 1 kızım var bir de oğlum. O kadar yalnızım ki birlikte kahve içeceğim derdimi paylaşacağım dost gerekiyor bana . Çok iyi bir insanım. Kırmam laf sokmam benimle arkadaş olmak isteyen dm yazarsa sevinirim . Anlaşırsak neden arkadaş olmayalım. Aşırı bunaldım. Özelden yazabilirsiniz.

Böbrek.avi

Bu tür şeyler zaman ister; burada aktif yazın çeşitli konulara, yemek, kitap okuma topikleri vb, fikirlerinizin uyuştuğu insanların yavaş yavaş çıktığını görürsünüz ve arkadaşlık kendiliğinden gelişir. Belki sonrasında telefon no takası vs devam eder gider. Ama böyle konu açmak ve hemen sohbete girişmek, bilinmez bir suya balıklama dalmak gibi. Kendi güvenliğinizi de riske atmamanız için yazmak istedim. Sonuçta sanal alem. :)

Ondan sonra da bavulda 40 parça:)
Boyle arkadaş bulunmaz, kimse de kimseye guvenmesin, ne siz ne onlar.
Arkadaş olmak icin burada bile olsa, sosyalleşin, arkadasin dedigi gibi aktif olun vs vs, sonrasi Allah büyük, ama bu sekilde direkt arkadas ariyorum olmaz.

Ankara kocaman şehir. Bulunduğunuz semtte illaki bir kurs vardır. Halk eğitim, belediye vb. tüm semtlerde birçok kurs veriyor. Oralara gidin, sosyalleşin. Ankara’da yaşayıp da arkadaş bulamamak gerçekten çok tuhaf.

Böyle saçma bir arkadaş bulma yöntemi yok. Benim buradan görüştüğüm arkadaşlarım oldu ama zamanla doğal akışta ilerledi.
Çocuklarınız varmış, onların okulundaki veliler, parktaki çocuk anneleriyle arkadaş olsanız daha sağlıklı olur

Elimde çok güzel bir boğaz köprüsü var bence mükemmel bir yatırım olur abla. Düşünürsen dm. 🧿

Çok tatlısınız konu sahibi 🤗
Buradan özelden bana istediğiniz zaman yazabilirsiniz
Ben de bebek tedavisi görüyorum
Ama sadece buradan konuşabiliriz
Sosyal medya kullanmıyorum
Bu site de daha çok takip ettiğim platform
Bebek konusunda 🤗 M Mrykkk

Merhaba Ankara’da yaşıyorum 29 yaşındayım , şu an çalışmıyorum . hiçkimsemiz burada değil annemler dışında 1 kızım var bir de oğlum. O kadar yalnızım ki birlikte kahve içeceğim derdimi paylaşacağım dost gerekiyor bana . Çok iyi bir insanım. Kırmam laf sokmam benimle arkadaş olmak isteyen dm yazarsa sevinirim . Anlaşırsak neden arkadaş olmayalım. Aşırı bunaldım. Özelden yazabilirsiniz.
Ankara'dayim.Burada çalısan biri değilseniz yalnız olursunuz.Kurs fln geçici.İs bulun çalışın sosyallesin.
Bir ara metroda biriyle sohbet ettik telefonunu fln aldım o gazla,özel güvenlik..
Aldık ama yine de güvenip arayamiyorum.
Buradan reelde görüştüğüm 3-4 kişi var,ev ortamında dışarıda fln buluştuk ama uzun yazışmalar sonucu.Siz de öyle pat diye arkadaş aramayın, burada sohbet edin madem biraz.
Özelden sohbet edebiliriz isterseniz,dert dinleyebilirim

Ankaraysa olur yahu.. Hemen aradaş olalım sizinle 🤗

Arkadaş olursak Dilberin de hikayesini anlatırsınız bana🫠

Belki gerçekten çok bunalmis ve yalnız hissediyorsunuz niyetiniz cok iyi... amaa boyle arkadas bulmak hic sağlıkli degil. Güvenmek kolay mi öyle. Parkta bile otursaniz yanina gelen cocuklu anneyle bi sohbet acar tanisirsiniz.

Kırmam laf sokmam
Iyi de boyle de tadi cikmaz
Kirmayip laf sokmayan insanla giybet de yapilmaz😁
Saka bi yana bunalmis olabilirsiniz ama en azindan cocuklariniz var ailenizle ayni sehirdesiniz bunlar nimet cidden
Su devirde gercek anlamda dost bulmak cok zor
Daha gecen tanidigim yillardir dost olan iki kisi sirf biri digerini altin gunune cagirmadi diye bitti
Gercek dost mu kaldi allasen

X