Ankara burun estetiği Erol Tunç Şikayet

elifnur7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2024
7
3
24
Merhaba arkadaşlar ben 2023 Ocak ayında Ankara’da Erol Tunç’a burun estetiği için ameliyat oldum. Burun ameliyatımdan önce çok ilgili davranıyordu fakat iş bittikten sonra tavrı tamamen tersine döndü ve soğuk kaba davranmaya başladı. Ameliyatımdan bir ay sonra burnumun üstünde kemer oluştu ona bunu söylediğimde düzeltmeyeceğini tekrar ameliyata alırsa daha da kötü olacağını söyledi. Ayrıca eski burnumda burun deliklerim eşitti fakat ameliyattan sonra ikisi tamamen farklı oldu. Bu hatasına cevaben de “olur böyle şeyler dikişten dolayıdır” dedi ve asla para iadesi yapmayacağını söyledi ve hakaret etti. Asistanını aradığımda telefonu açmadı. Ben çok kötü bir deneyim geçirdim sizde eğer ona ameliyat olmayı düşünüyorsanız asla tavsiye etmem. Başkasının başı yanmasın diye bilgilendirmek istedim

Son düzenleme:
Şunu da eklemek istiyorum ameliyattan önce before after yaparız sosyal medya hesabımda paylaşırım dedi yaptığı burunu kendisi bile beğenmedi ki önce sonra halini hesabına ekleyemedi. Yani ordaki fotoğraflara kanmayın arkadaşlar sadece bi sorun çıkmayan hastaları paylaşıyor.

Şunu da eklemek istiyorum ameliyattan önce before after yaparız sosyal medya hesabımda paylaşırım dedi yaptığı burunu kendisi bile beğenmedi ki önce sonra halini hesabına ekleyemedi. Yani ordaki fotoğraflara kanmayın arkadaşlar sadece bi sorun çıkmayan hastaları paylaşıyor.
Öncesi sonrası fotoğrafların varsa bakabilir miyim acaba ben kendisine görüşme randevusu aldım ama şuan bu mesajınız kafamı karıştırdı 🥹

Ben mesaj attım konuyu açan üyeye, gizlilik sebebiyle fotoğraf paylaşmak istemediğini belirtti. Ben güvenmek konusunda şüpheye düştüm çünkü ciddi bir itham. Yüzünü kapatıp burnu görünecek şekilde özelden fotoğraf atabilirdi bence.

Ben mesaj attım konuyu açan üyeye, gizlilik sebebiyle fotoğraf paylaşmak istemediğini belirtti. Ben güvenmek konusunda şüpheye düştüm çünkü ciddi bir itham. Yüzünü kapatıp burnu görünecek şekilde özelden fotoğraf atabilirdi bence.
Yaaa bende kendisine ameliyat olmayı düşünüyorum şimdi bu mesajla karşılaşınca çok karıştı kafam inşallah doğru değildir hahahsha

Kızlar doğru tabiki ne yaşadıysam baştan sona anlattım bunu da sırf başkasının da benim gibi hayal kırıklığı yaşamaması için yaptım. Burnumda bi kemer vardı burun deliklerim falan eşitti hatta kendisi de kolay bi burun dedi hafif kavis yaparız kaldırırız dedim kavisi bırak burnumda 1 ay sonra tekrardan kemer oluştu dikişleri hatalı yaptığı için de iki burun delikleri tamamen farklı oldu. Zaten yukarda da belirttim bunları. Ben yıllarca hayalini kurmuştum ailemi zar zor ikna etmiştim sonunda tamam dedim ama sonuç hüsran oldu kimse benim gibi üzülmesin herkes sağlıklı bi şekilde istediği buruna kavuşsun diye bilgilendirdim.

Öncesi sonrası fotoğrafların varsa bakabilir miyim acaba ben kendisine görüşme randevusu aldı

İstediğiniz doktoru tercih etmekte özgürsünüz ben başkasının da sıkıntı çekmesini istemediğim için bilgilendirdim. Böyle internet ortamında herkese açık bi yerde fotoğraf paylaşmak istemiyorum sonradan silinmiyor da yanlış bilmiyorsam siteyi tam bilmiyorum sırf burun estetiği düşünen varsa benim gibi sıkıntı yaşamamaları adına paylaştım önceden keşke biri beni uyarsaydı ben bu hataya düşmezdim doktorumu iyi seçerdim. Burda başka sitenin ismini verebiliyor muyuz bilmiyorum da benim ameliyatımdan aylar sonra 2 kişinin de şikayetini gördüm biri ameliyattan sonra burnunun aşırı akmaya başladığını diğeri de burun deliği asimetrisi hakkında şikayetini belirtmiş. Bende keske başıma gelmeden önce bunları görseydim diye burada yazdım

Son düzenleme:
İstediğiniz doktoru tercih etmekte özgürsünüz ben başkasının da sıkıntı çekmesini istemediğim için bilgilendirdim. Böyle internet ortamında herkese açık bi yerde fotoğraf paylaşmak istemiyorum sonradan silinmiyor da yanlış bilmiyorsam siteyi tam bilmiyorum sırf burun estetiği düşünen varsa benim gibi sıkıntı yaşamamaları adına paylaştım önceden keşke biri beni uyarsaydı ben bu hataya düşmezdim doktorumu iyi seçerdim. Burda başka sitenin ismini verebiliyor muyuz bilmiyorum da benim ameliyatımdan aylar sonra 2 kişinin de şikayetini gördüm biri ameliyattan sonra burnunun aşırı akmaya başladığını diğeri de burun deliği asimetrisi hakkında şikayetini belirtmiş. Bende keske başıma gelmeden önce bunları görseydim diye burada yazdım
Yüzünü göstermene gerek yok ki sadece burnunun göründüğü fotoğraf yüklemek bir sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum ama oda senin fikrin. Ben olumsuz yorumdan çok olumlu yorumlar gördüm ve bir çok hastasıyla birebir iletişime geçtim hepsi de uzun süreli hastalardı ve çok memnunlar. Bilmiyorum yani yinede geçmiş olsun 💐

Tabi sadece sorun çıkmayan hastaları paylaştığı için sosyal medya hesabında normaldir rastlamamanız. Bana ameliyattan önce paylaşırız önce sonra dedi ameliyattan sonra paylaşamadı mesela. Cunku insanlar soracak bu kemer ne asimetri ne diye. Bana kalırsa işinizi şansa bırakmayın burun çok önemli revizyon kolay değil ama illa ona ameliyat olacağım diyorsanız da umarım bir sıkıntı çıkmaz gönlünüzce olsun geçmiş olsun şimdiden 🌸

Anladım kaygınızı sizin ben de objektif değerlendirmeye çalışıyorum. Doktorun bütün ınstagram paylaşımları yorumlara açık, oraya yazmayı denediniz mi? Şikayetvar'a da yazabilirsiniz olumsuz yorumu. Bu kadar kötü bir iletişim kurmuş doktorun ınstagram paylaşımlarını yoruma açık bırakması iyi cesaret. Çoğu doktor kapatıyor. Ve tekrar söylüyorum ben size özel mesaj da atmıştım, sadece burnunuzu paylaşabilirdiniz ifşa olmazdınız. Birçok kişi öyle paylaşıyor. Tüm yüzü karalayıp burnu açıkta bıraksanız da olurdu. Siz bilirsiniz yine de

Tabi sadece sorun çıkmayan hastaları paylaştığı için sosyal medya hesabında normaldir rastlamamanız. Bana ameliyattan önce paylaşırız önce sonra dedi ameliyattan sonra paylaşamadı mesela. Cunku insanlar soracak bu kemer ne asimetri ne diye. Bana kalırsa işinizi şansa bırakmayın burun çok önemli revizyon kolay değil ama illa ona ameliyat olacağım diyorsanız da umarım bir sıkıntı çıkmaz gönlünüzce olsun geçmiş olsun şimdiden 🌸
Merhaba, yüzünüzün olmadığı sadece burnunuzun olduğu fotoğrafınızı özelden atabilir misiniz bana rica etsem

X