Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankarada bakıcı arayan aileler

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

MAVDEN

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2009
29
0
Merhaba,

Kısa süre önce bakıcılığını yaptığım bebişimin artık kreş yaşı geldi. Bu sebeple Ankarada bakıcı arayan aileler var ise görüşmek isterim. Referans gösterebilirim. Daha önce bebeğine baktığım ailelerle halen iletişimimizi kesmediğimiz için onlarla da görüştürebilirim. Sigara kullanmıyorum.2 kız ocuğu büyütmüş bir anneyim yatılı olmamak kaydı ile ilgileneler olursa görüşmeyi bekliyorum.:KK54:

merhabalar.ilanınız eski ama umarım size ulaşabilirim...adım ece 7 aylık bir oğlum var küçükesatta oturuyorum.bebeğimle evimde ilgilnecek yardımcı arıyorum ilgilenirseniz sevinirim.teşekkürler

Yüksekokul çocuk gelişimciyim eryamanda otuyorum özelden msj atabılırsınız.

merhabalar.ilanınız eski ama umarım size ulaşabilirim...adım ece 7 aylık bir oğlum var küçükesatta oturuyorum.bebeğimle evimde ilgilnecek yardımcı arıyorum ilgilenirseniz sevinirim.teşekkürler

numaramı bırakmıştım görüşebiliriz.yada siz yazarsanız ben dönüş yapabilirim.

Merhaba görüşmeyi bende isterim. Numaramı yazmıştım dilerseniz arayabilirsiniz yada siz numara bırakın ben size dönüş yapayım,

X