Ankarada En İyi Kısa Saç Kesimi

Yagmurainc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2023
1
1
22
Arkadaşlar sırf bu konu için hesap açtım. Nolur bana yardımcı olun. Bi sene önce saçlarımı açtırdım ve kestirdim. Hem yanlış kesim hem yanlış işlem sonucu saçlarım mahvoldu. Bir senedir düzgün kuaför bulamıyorum. Nereye gitsem saçımı kırpıp bırakıyor berbat kesiyor. Bugün de son damla oldu. Kuaföre girdim istediğim modeli söyledim. Aslında saçımı uzatmak istediğimi ama çok fazla kırık olduğu için kesim istediğimi. Kuaför beni dinlemedi bile. Gösterdiğim fotoğraftaki kadınla benim yüzüm şeklim bir miymiş. Bana olmazmış falan. Ara makas atarak kırptı saçımı günün sonunda. Rezil bir halde saçlarım. Genç bir kadınım, üniversite öğrencisiyim ve inanın bu saçla insan içine çıkasım yok. Şu an incecik kırpık saçlarım var ki orjinal saçım kalın gayet. Nolur bana güzel bir kuaför önerin. Saçlarım biraz toparlansın ona gidip halledeyim bu durumu.

Ben de istiyorum. Soho kuaforde Seckin beye kisa kestirdim inanilmaz ovuluyodu ama begenemedim. Yogunluktan herhalde sacimin onunu uzun birakmis. Allah rizasi icin kesmeyi bilen birini soyleyin 😔

X