Ankarada Hsg ve muayene için doktor ve hastane tavsiyeleriniz !!!!!

Asena40

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2011
205
1
Arkadaşlar merhaba. Ben 1,5 yıllık evliyim Haziran ayında bir kimyasal gebelik sonrası bu zamana kadar hamile kalamadım :KK43: Bebek istiyoruz doktorum hsg çektirmemi, uygun olursa aşılamayla sonuca ulaşabileceğimizi söyledi. Ama ben hsg deneyimlerini okudukça hem panik oluyorum hemde sürekli erteliyorum :18: Eşimde yavaştan baskı yapmaya başladı çektir şu hsg yi bi bakalım duruma göre hareket ederiz diye :KK20: Lütfen yardım edin anestezili yaptırmak istiyorum devlet, özel hastane yada muayenehane fark etmez. Doktor - hastane tavsiyelerinize ihtiyacım var. Ücret konusundada bilgilendirirseniz sevinirim

Balgatta ki Koru Hastanesinin çok methini duydum,Aydan Biri yi oldukça tavsiye ediyorlar,oranın doktoru Ümit Bey de çok başarılı ve ilgili bir doktormuş.Çok yakın bi arkadaşım Cüneyt Genç e gitti,aşırı derecede memnun.

Balgatta ki Koru Hastanesinin çok methini duydum,Aydan Biri yi oldukça tavsiye ediyorlar,oranın doktoru Ümit Bey de çok başarılı ve ilgili bir doktormuş.Çok yakın bi arkadaşım Cüneyt Genç e gitti,aşırı derecede memnun.

Çok teşekkür ederim Ücreti nedir bi bilgin varmı? Ben bi doktora sordum 750 tl dedi :44:

Arkadaşlar yardımlarınıza ihtiyacım var!!!!
Lütfen yardım edin :KK52:

Canım bu filmi ben Ankara Tıpta Cebecide cektirdim ama tabi normal bir film sandım. Neyle karşılaşacagımı bilmiyordum....Öldüm öldüm dirildim resmen filmde...O yüzden doktor tavsiyesinde bulunamıcam fakat kesinlikle anestezi ile yaptır ve para falan düşünme özele git...Yeni normal doğum yaptım hemde epiduralsiz.Hsg de yasadıgım sancıyı normal doğumda yaşamadım...Helede tüplerin acıksa ve adet sancın normaldede cok oluyorsa vay haline... Daha cok ilac iceriye gittiğinden içini cayır cayır yakıyor. Hsg sonrası acillik oldum ben...

Son düzenleme:
Arkadaşlar yardımlarınıza ihtiyacım var!!!!
Lütfen yardım edin :KK52:

Arkadaslar hsg kesinlikle korkulacak birsey degil, sadece yapan yerin yontemini sorun.
Istanbul deseydiniz findikzade radyomar derim. Oradaki cihaz ve kullandiklari yontem cok gelismis, jinekolojik muayenefen bile basit. Sitesi var ordan inceleyip ona gore bi yer arastirin sizde ankarada.

X