Antalya eğitim araştırma hastanesi tüp Bebek serap fırtına Tuncer hocayla ilkk demeden olumlu sonuç

Aslihan0706

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2022
10
2
31
Arkadaşlar herkese merhaba antalya eğitim araştırma hastanesinde tüp bebek merkezine gidecek olanlara işleyişi anlatmak istiyorum tedavi sürecinin hepsi bu hastanede geçti ben 2022 yılında tedaviye başladım önce 3 aşılama denendi ve olumsuz sonuç aldım daha sonra tüp bebek merkezi açıldı ve ben oraya yönlendirildim doktor seçimi yapmadım tesadüfen SERAP FIRTINA TUNCER hocamla tanıştım muayene olurken tüm bilgileri detaylı anlatıp sürece başladı ilaçlar yazıldı kullanımları için hemşireler detaylı anlatıyor zaten asılamada kullanılardan farklı ilaçlar kullanıyorsun zaten saatlerini söylenen saatte yapıyorsun aksatmadan gün yumurta toplama işlemine geliyor herkes o kadar güler yüzlü ve ilgili ki zaten hocam sayesinde inanın bi güvenle giriyorsunuz benim 5yunurtam toplandı artık embrliyog Özge hocamız iletişime geçmeye başladı 5.gün sadece 2 embriyom kaldı birini transfer ettik birini dondurdum ve sonucum olumlu ilk denememde hemde 2 aylık bir oğlum var inanın serap hocanın ve embrliyog Özge bilgisine ilgsi insana umut oluyor başka yerlere gitmeden serap hocaya görünün derm

İyi günler bende o surecteyim önce aşılama yapilacak bugün birinci aşılamami oldum 2. Aşılamadan sonra tüp bebek olacak bende önce biraz umutsuzdum ama sonradan doktor hanımın konusmasi soru sorunca cevap vermesi hemşireler aynı şekil çok tatlı doktorun canını acitmicamckorkma sakin ol vs diyerek sakinleştirmesi on yargilarimi kırdı

Bugün aşılamami serap hanım değil başka bir doktor yaptı lütfiye dedi oda cok tatlı güzel konuşuyordu çok memnun kaldım

Ben şeyi merak ediyorum yumurta toplama işleminde anestezi var o gün tapurcu oluyor musunuz artı hamilelik Doğum sureci nasıl ilerliyor aynı doktora mi gitmek zorundasınız yoksa pozitif gördükten sonra baska doktorlara gidebilir misiniz doğumsezaryan mi oluyor

Birde dondurulmuş embriyonuz kaldı ya onu arıyorum 2 yıl lsonra gidip transfer yapabilir misiniz ozeldeki gibi ücret falan veriliyor mu dondurma işlemine tabelada 17 bin yaziyie ama dondurma vs yazmıyor 1. Deme yazıyor sadece sekreter de bilmiyorum die cevap verdi de birde hakkınızı helal edin çok soru sordum çok araştırdım bulamadım cevap yardımcı olursanız çok sevinirim

Ben şeyi merak ediyorum yumurta toplama işleminde anestezi var o gün tapurcu oluyor musunuz artı hamilelik Doğum sureci nasıl ilerliyor aynı doktora mi gitmek zorundasınız yoksa pozitif gördükten sonra baska doktorlara gidebilir misiniz doğumsezaryan mi oluyor
Kendinize gelme süreciniz var rakibiniz yapılıyor aynı gün yürüyerek cıktım bi kaç gün agrılarım oldu o kadar başka doktora gidebilirsiniz tabi ben doktorumdan cok memnun kaldığım için hamilelik sürecime onunla devam ettim zaten hastane güzel gayet hijyenik sıkıntı yaşamadım ben sezeryan oldum 33haftafa bebek gelişiminde sıkıntı yaşadığım için yoksa normal doğum yapıcaktım

Birde dondurulmuş embriyonuz kaldı ya onu arıyorum 2 yıl lsonra gidip transfer yapabilir misiniz ozeldeki gibi ücret falan veriliyor mu dondurma işlemine tabelada 17 bin yaziyie ama dondurma vs yazmıyor 1. Deme yazıyor sadece sekreter de bilmiyorum die cevap verdi de birde hakkınızı helal edin çok soru sordum çok araştırdım bulamadım cevap yardımcı olursanız çok sevinirilkte

Birde dondurulmuş embriyonuz kaldı ya onu arıyorum 2 yıl lsonra gidip transfer yapabilir misiniz ozeldeki gibi ücret falan veriliyor mu dondurma işlemine tabelada 17 bin yaziyie ama dondurma vs yazmıyor 1. Deme yazıyor sadece sekreter de bilmiyorum die cevap verdi de birde hakkınızı helal edin çok soru sordum çok araştırdım bulamadım cevap yardımcı olursanız çok sevinirim
Ben ücretli hastaydım evlilik yılım yetmiyordu o yüzden ben ücret ödedim tedviyede dondurmaya da Aralık'ta 1 yılım doluyor tekrar gidicem uzatmak için ozaman ücret ödermiyim bilemiyorum özge hocanın söylediğine göre dondurduğunuz yastaki kalitede kalıyormuş embriyo

Hastane biraz uzakta o yziden sordum birde kimseye söylemedim yapıyorum psikolojik baskıyla uğraşmamak için moralimi bozmasinlar die merakcettim sonraki süreçte oraya gitmek mecbur mu vs die rabbim sağlıklı ömürler versin bebeğinize

Evet dondurma işleminde sorun olmuyormuş işte dondurma işlemi varmı o merak etmiştim varmış demek ki hayirlsi olsun inslalah rabbim isteyen herkese nasip etsin

Arkadaşlar herkese merhaba antalya eğitim araştırma hastanesinde tüp bebek merkezine gidecek olanlara işleyişi anlatmak istiyorum tedavi sürecinin hepsi bu hastanede geçti ben 2022 yılında tedaviye başladım önce 3 aşılama denendi ve olumsuz sonuç aldım daha sonra tüp bebek merkezi açıldı ve ben oraya yönlendirildim doktor seçimi yapmadım tesadüfen SERAP FIRTINA TUNCER hocamla tanıştım muayene olurken tüm bilgileri detaylı anlatıp sürece başladı ilaçlar yazıldı kullanımları için hemşireler detaylı anlatıyor zaten asılamada kullanılardan farklı ilaçlar kullanıyorsun zaten saatlerini söylenen saatte yapıyorsun aksatmadan gün yumurta toplama işlemine geliyor herkes o kadar güler yüzlü ve ilgili ki zaten hocam sayesinde inanın bi güvenle giriyorsunuz benim 5yunurtam toplandı artık embrliyog Özge hocamız iletişime geçmeye başladı 5.gün sadece 2 embriyom kaldı birini transfer ettik birini dondurdum ve sonucum olumlu ilk denememde hemde 2 aylık bir oğlum var inanın serap hocanın ve embrliyog Özge bilgisine ilgsi insana umut oluyor başka yerlere gitmeden serap hocaya görünün derm
Merhaba Antalya eğitim ve araştırma hastanesi tüp merkezi açılmış tamamen tesadüf eseri karşıma çıktı ve Serap Fırtına Tuncer hocam ile görüşme sağladım.Benim tüplerim kapalı olduğu için direkt tüp bebek tedavisine başladım inanın özel hastaneden hiçbir farkı yok tertemiz serap hocam zaten o kadar ilgili ki her şeyi tek tek anlatıyor çok tatlı güleryüzlü ve mesleğini severek ve inanarak yaptığı o kadar belli ki iyi ki karşılaşmışız.Ayrıca oradaki hemşirelerin hepsi de çok ilgili ve güleryüzlüler kesinlikle devlet hastanesi gibi değil.Benim ilk tüp bebek denememdi (yaş 35) ve ilk seferde başarılı oldu şu an 13 haftalık hamileyim sağlıkla tamamlanmasını bekliyorum.Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Yumurta toplama işlemi zor mu acaba ben serap hanımın hastasiyim aşılamadan çok korkuyordum 1. Aşılama oldu tutmazsa 2. Aşılama ve tüp bebek olacak rahim dinlendirme yapıldı mı size

Hangi ilaçları kullandınız acaba ödeme ne kadar tuttu bana bilgi verme şansınız var mi acaba

Benim zor olmadı kendime geldikten sonra yürüyerek cıktım küçük agrılar oluyor ama dayanılmıcak gibi değil herkeste süreç farklıdır tabi rahim dinlendirme olmadı taze transfer yapıldı

X