Bebek Beslenmesi Argivit kullananlar anneler acil

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

emineayss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
1
0
22
Kızlar merhaba oğlum 1 yaş 5 aylık gelişimi çok güzel 13 kg boyu 85 cm ama son bir haftadır aşırı iştahsız sadece anne sütü emiyor şu bile ben vermezsem içmiyor bugün eczacı argivit clasic verdi yaşı küçük olduğu için sabah yok karna bir çay kaşığı vermemi söyledi ve denilen gibi verdim fakat kusma ve uyku başladı kullanan var mı yada benim gibi problem yaşayan

Kilosu boyu gayet guzel bir hafta az yedi diye bir sey olmaz. Istahsiz donemleri oluyor hepsinin. Cok endiseleniyorsaniz doktora goturun. Boyle seyleri lutfen doktorunuza danismadan asla kullanmayin istahsizlik bir sey yapmaz ama siz zarar veriyorsunuz cocuga.

Oğlunuzun boyu kilosu cok iyi. Bir haftadır iştahı yok diye ilaç kullanılmaz. Hele doktora danışmadan hiç kullanılmaz. İlaçların yan etkileri var. Argavit ishal, kusma veya döküntü gibi yan etkilere sebep olabilir. Bu tarz şuruplar beyni etkiliyor. İştahsızlığının altında başka sebepler olabilir. Belki dişi çıkıyordur, yeni bir şey öğrenmiştir, huzursuz olmuştur, enfeksiyon vardır veya yemeklerinizden sıkılmıştır. Lütfen onların da birey olduğunu kabul edin ve seçimlerine saygı duyun.

X